Yunanistan mi Ispanya mi sizce?

Tatile gidicez 10 gun sonra bilet ariyoruz bu iki ulkede kararsiz kaldik cogu yunanistan dedi sizce hangisi daha cok keyifli zaman gecirmek icin ideal ?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar paran var ? paran varsa ispanya yoksa yunanistan çünkü yunanistan ekonomik kriz içinde

1|0
    0|0
    • 4-5 milyarlik 2 kisilik 2 hafta icin bir tatil amac deniz kum gunes ve eglenceli insanlar ispanyayi cogu skici buluyor giden arkadaslarm

• alisveris amacli bir tatil olmiycak sadece ancak otel konaklama icin yeterli olur sanirim birde ben isvecte yasiyorum isvecten gidicem avrupadan ucus ile turkiyeden ucus ayni degilmis fiyatlari ucretleri vs farkli oluyor

• Anladım o zaman farklı tabiyki bence farklı alternatifler deneyebilrisin.Sadece ispanya ya da yunanistan ile kendini sınırlama derim geziyorumları var internette ordaki tecrübelerden faydalanabilrsin.Uygun konaklama vs

Erkekler Ne Diyor 14

• İkisine de gittim. İspanya bırak tatili eğer olursa düşünmeden gidip yaşanabilecek bir yer.

0|0
    0|0
  • Yunanistan ne ya? Bizden bir farkları yok, tip olarak, tarz olarak. Yunanistan'a gideceğine Bodrum'a, Marmaris'e git daha iyi.

İspanya tabi ki de.

0|0
    0|0
    • ispanya yunanistan gidenler daha cok yuannistan diyor kararsiz kaldim gecen sene bodrumdaydik oyuzden Turkiye olmicak gibi bu kez ikisinden biri daha cok

• ispanya demenin amaci ne farki ne olabilir acaba cevremdekiler sasirtiyor ispanya diyince cok daha populer geliyor ama yunanistan deyince sicaklik daha fazla insanlar daha cana yakin turkiye gibi biraz

• Daha çok nasıl bir tatil istediğine bağlı bu. Barcelona gibi gece yaşayan bir şehir var, tüm Avrupa2nın tercih ettiği bir İbiza var İspanya'da. Yunanistan belki daha ucuzdur bu konuda ama Bodrum'dan bir farkı yok eğlence açısından. İnsanlar, yemekler her şey aynı. Tek fark Yunanca konuşmaları. :)

• yunanistan mı soruyor bide ya oroya gitcegıne bizim antalyaya git daha iyi:d sen gir googlea ibiza die yaz resimlerine bak:D

0|0
    0|0
  • VAMOS ESPANA :)

0|0
    0|0
  • Yunanistanla akdenizin bir farki yok ama ispanyayi bilmiyorum nasil olur romantik bir tatilse ispanya eger deniz kum falansa yunanistan derim

0|0
    0|0
  • Ben Yunan'ı tercih ederim. O tavernadan bu tavernaya, aman sabahlar olmasın <3

0|0
    0|0
  • ispanya :)

0|0
    0|0
  • ispanya tabiki . . . yunan komşu yakın kültürü yakın coğrafya iklim aynı yemekler zaten bizden aşırma :)

0|0
    0|0
  • sahili denizi kumu adaları seviyorsanız yun. derim.. Onları her ne kadar sevmesem de..

0|0
    0|0
  • Böyle bir tercihte tabi ki Ispanya.

0|0
    0|0
  • Suriye'ye gidin. Şehirlere bombalar yağarken, siz sevişirsiniz her gece. (Ahmet Kaya - Kum Gibi)

0|0
    0|0
  • çok ülke gezmiş biri olarak ispanyaya gidin bence :)

0|0
    0|0
  • Hangi sehirler?

Oyle bir soyluyorsun ki Yozgat da Turkiye, Istanbul da.

0|0
    0|0
    • ispanya gidersek mallarco veya barcelona olucak saniirim Yunanistana gidersek alternatif cok bilete de bagli gerci Kamari, Rhodas stad veya baska yerler

• Madrid'e gitmeyin, bir sey yok orada. Barcelona'ya imkaniniz varsa gidin. Ben cok sevdim. Ozellikle haftasonuna denk getirmeye calisin.

Casa Battlo, Park Guell ve Sagrada Familia gormeden gelmeyin. Gerci su anda Sagrada Familia'da insaat var ama olsun, gene de gorulesi bir yer.

Yunanistan'da Atina'ya gidin. Pazar gunleri Acropolis ucretsiz. Bir suru muze var. Yuruyerek her yere gidebilirsiniz Atina'da. Yolda sikilmazsiniz.

v.s vs.

• yunanistanda nudist plajları var söyliyim dedim:))

0|0
    0|0
    • abowww ahahaha =) nudist ne diye baktim googlede bakmaz olaydim oralara gitmeyiz tabikide normal tatiillik bir yer insan secer okadarda degil :D

• tatil dediğin öyle olur özgürce:))

Kızlar Ne Diyor 7

• yunanistan tabi ki...

0|0
    0|0
  • ispanya ibiza dahada söze gerek yok.

0|1
    0|0
  • Yunanistan adalari cok guzel Ispanyadada var guzel yerler ama ben olsam Yunanistani tercih ederdim

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ispanya

0|0
    0|0
  • Yunanistan da güzel.

0|0
    0|0
  • İspanya tabiki.

0|0
    0|0
  • ispanyaya git imkanın varsa tabi boklu yunanistanda neymiş

0|0
    0|0
    • burdaki arkadaslarim yunanistana veya ispanyaya gitmis olanlar yunanistan diyor ispanya daha skiciymis kararsiz kaldm yaa :/

Yükleniyor...