Öğretim görevlisi olmak için ne yapmamız gerekiyo?

arkdşlar şimdi 2 yıllık muhasebe mezunuyum. sınava gircem kazanırsam bir 4 yıl daha okuycam ama sonrasında öğretim görevlisi olmak için ne yapmamız gerekiyo?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• okuduğun bölümü iyi bir derece bitirip aistan olarak kalırsın sonra kadro acılırsa olursun

yada okulların ilanlarını takip edip kpss punaı ile başvru yaparsın

1|0
    0|0
    • kpss puanıyla girmem imknsız.. öyle çok çalışkan da değildim

• çalışkan değilsne bölüdne derece yapamazsın hocaların dikkarni çekemezsen asistan olmazsın

Erkekler Ne Diyor 6

• fakulteyi bitireceksin. sonra yuksek lisans yapacaksın sonra da kadrosu olan bir yerden haber bekleyeceksin. sana uygun olacak tabi.

0|0
    0|0
    • tez falan da hazırlıycaz sanırım. hadi onu hocaların yardımıyla hallederim de sınav falan yokmu

• olmaz mı .

• olur tabi sınav olmadan olmaz :D ne sınavı vardı

• yalakalık:))))

0|2
    0|0
  • bi hocaya kur yapacan

0|0
    0|0
    • :) ben yapmıyorum da bana kur yapan biri var

• standart bir hoca.üstüne oynayabilirsin ama dikkat et evlilik teklif etmesin :)

• mali müşavirliğe hazırlan daha iyi

1|0
    0|0
    • 3 yıl staj yapmam gerekiyo :( ve ben daha bir iş bile bulamadım

• smmm de iş bakın lisansa tamamla iö veya aöf den hem çalışır okursun hem işi öğrenirsin önlisans muhasebedieki eğitim ne kadar yeterli?aynı yerde stajını yaparsın zaten beş sene gibi bir süre

• ales e giriceksin sonra üniye başvuracaksın kabul ederlerse 2 yıl okuduktan sonra öğretim görevlisi olacaksın tabi ingilzice sınavında belli bir puanı alman gerek

0|0
    0|0
  • Muhasebe çalıştır büte gircem..

0|0
    0|0
    • soruları okurken dikkatli oku sorunun içinde cevabı vardr ;)

• hariç dediği zaman 2500*0.18 diyosun.. dahil derse de 2500*1.18 diyosun :) sorunun cevabı 450

• Hmm teşekkürler..

Kızlar Ne Diyor 2

• 4 yıla tamamla dgs ye gir :\

0|0
    0|0
    • 4 yıl okuduktan sonra dgs ye neden gireym ki zaten bitirmşim

• ALES, YDS, okuldaki GANO 'n bunların ortalamasıyla oluyor diye biliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...