Yabancı dizi izleyenler var mı?

İzleyenler konusuyla birlikte ne izlediğini yazabilir mi :D

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• SuperNatural,the walking dead,Teen wolf. Supernaturalin konusu :Anneleri kendileri daha çocukken doğaüstü bir varlık tarafından öldürülen kardeşler babaları tarafından avcı olarak yetiştirilirler... Av ise annelerini öldüren gibi doğaüstü varlıklardır...

Dean, ailesine dolayısı ile babasına çok bağlıdır. Sam ise tam tersine babasından, kardeşinden ve avcılıktan uzaklaşmak ister...

Birkaç yıl sonra Dean, Sam'in kız arkadaşı Jessica ile yaşadığı eve gider ve Sam'e babalarının ortadan kaybolduğunu ve onu bulamadığını söyler. İkili babalarını bulmak için yola koyulurlar...

The walking dead'ı biliyorsundur zombie.

Teen wolf'de kurtadam ve aşk.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Game Of Thrones, Krallıklar arasındaki taht kavgaları ve entrikaları anlatıyor. Fakat gerçek dışı bir ilerleyişi var yani fantastik bir dizi.

Shameless, Anneleri ve Babaları son derece sorumsuz alkolik ve uyuşturucu bağımlısı 5 çocuğun hayat hikayesini anlatıyor.

How I met your mother, Adam çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştıklarının hikayesini anlatıyor.

Spartacus, Gladyatörlerin kendi özgürlüklerinin savaşını verdikleri bir hikaye.

Kyle XY, Bir deney sonucu oluşturulmuş bir çocuğun hayat hikayesi.

Homeland, Savaş esiri düştüğü yerde Müslüman olup ülkesine geri dönen bir amerikan askerinin hikayesini anlatıyor.

Tabi bunların çoğunu bitirdim. Bir kısmı da devam etmekte olan tatile girmiş diziler.

1|0
    0|0
    • Black mirror var onu kesinlikle izle bak yenilerden. Dizi gibi duruyor ama aslında kısa filmler dizisi de denebilir. Her birinin konusu çok farklı. Kadro farklı yönetmenler farklı ama işlenen konular muazzam derecede eleştirel ve çok gündeme dair.

• Olmaz öyle. Sen başla hepsini izle sonra yeni sezonu da izlersin. :)

• Bayılmazsam olur:D

• Doctor Who izliyorum. 1963 ten bu yana devam eden ingiliz dizisidir. Konusu ise evreni yok olacak olan bir Zaman Lordu'nun başkasının zaman makinasını çalarak kendini kurtarması ve maceraya başlamasını konu alıyor. Oldukça ilginç bir dizidir ki baş rol oyuncusu yani "Doctor" 3 kere değişime uğradı ve yeni sezonda tekrar değişecek ve 4 olacak. Yani dizi de şöyle birşey vardır ki Doctor insan olmadığı için ama insan formunda olduğu için , bedeni kaldıramıyor ve jenerasyon geçiriyor sonra yepyeni bir yüze ve bedene sahip oluyor , her değişimde üzülüyorsunuz ühüh ağlıyorsunuz ama yeni Doctor'a hemencecik ısınabilirsiniz. :)

Dexter izliyorum ayrıca ,içinde öldürme güdüsü olan bir adamın babasının kurallarını uygularak (kötüleri öldür) nasıl yaşadığını anlatıyor. Oldukça hoş bir dizi mideniz kaldıramayabilir bazı zamanlar.

1|0
    0|0
  • Hangı bırını yazıyım Anam.

Benim favorim Breakıng Bad

Bir zamanlar bir kimya öğretmeni. Zincirleme bir tepkimeye yol açtı ;)

50 yasında bı kımya ogretmenı. Örnek vatandas denenebilir. Adam Akcıger kanserı oldugnu öğrenıyo ve 2 senelık omru kaldıgını. Hayatına aksyon macera katmak ıstıyo olaylardan sonra. Kendını eski öğrencısıyle uyusturucu ısınde buluyo ve Dunyanın en saf uyusturucusunu yapıyo. Adam bu olaylardan sonra Katıl Mafya Kacakcı Aşçı :) herturlu sıfata gırıyo hepsını yapıyo ve bu ınsan dunyadakı en korkak ınsanlardan bırı aslında. Senaryo bir baş yapıt hele kı oyunculukları sana soylemıyorum bıle aglarsın adamlara gercekten oyuncular cunku kesınlıkle izle

1|0
    0|0
    • :) Insan neyı ıstıyo bılıyomusn bıyerden sonra keske butun dızılerı hıc bılmeseydım 0 dan baslasaydım hepsıne

• Yok ya böyle iyi aslında :D

• öhöm öhöm, hangi birini yazayım bilemedim ama şu an aktif olarak takip ettiğim diziler;

game of thrones - fantastik kurgu (kitapları şiddetle tavsiye)

dexter - ikili oynayan bir seri katil/kan sıçrama analisti

how i met your mother - bir babanın çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştıklarını anlattığı komedi (duymayan yoktur)

ben biraz seçici bir insanımdır. bir sürü diziye başladım ama hepsi yarım kaldı, izlemeye değer bulmadım çoğunu. fakat biraz da eskilere inecek olursak;

lost - efsane

prison break - efsane

friends - efsane (komedi)

bunlar da önerebileceklerim arasında.

1|0
    0|0
    • Bunları izledim de biraz yeni çıkan dizileri merak ediyorum pat diye başlamak da istemiyorum çok fazla diziyi takip ediyorum çünkü :D

• rica ederim, ben de bu başlıkta ballandırılan diziler olursa o vesileyle kaparım belki birşeyler :D

• 1|0
    0|0
    • Sırf ashton kutcher için izledim bunu da :D

• Ya zaten cok izlemiyodum da onun girecegi haberi yayılınca hemen izledim :D

• bence önceki bölümleri daha güzeldi, baştan izle; tavsiye ederim:))

• Game of Thrones, Family Guy. Game of Thrones adından da anlaşılacağı gibi taht oyunlarını anlatıyor. Taht uğruna çevrilen entrikalar, kulislerin yanında fantastik olaylar da var. Family guy ise komedi genel bir konusu yok zaten çizgi dizi ama komiktir yani orjinal espriler var.

1|0
    0|0
  • tudors u izliyodum bir ara.eski...ingiliz fransız meseleleri fakat beni ayıp sahneler daha çok ilgilendiriyodu açık konuşmak gerekirse

1|0
    0|0
  • south park:)

1|0
    0|0
  • ben türk dizisi dışında şarkı film dizi izlemem hihaha:D

1|0
    0|0
  • Hapisten falan kaçıyolardı ya maykıl vardı Büyük Kaçış yabancı adını unuttum :d onu izledim 2 sezonunu 3 günde :D

1|0
    0|0
  • simpsonları izliyorum bir tek.. dizilerle hiç aram yok.

1|0
    0|0
  • zaman geçirmek için diziye sardın galiba :) izlediklerimin çoğusu sezon finaline girdi.şu ara trueblood izliyorum.vahşete doydum :)

1|0
    0|0
    • Aa onu bende izliyorum alexander için tabiki :D 6. sezonu izledin mi :D

• aa birden sesin soluğun kesildi :) vucud konusunda alcide i tek geçiyorum.öyle bir vucdum olsa kadınlar tarafından sürekli taciz edilirdim gibime geliyor :)

• Ama şimdi eric 1.94 yani boy pos masallah :D alcide de gayet iyi ama jason farklı ya :D

• vayy bee.baya baya yazanlar olmuş!:)

1|0
    0|0
  • monk takıntılı dedektif komik dramatik polisiye güzeldir

1|0
    0|0
  • evet anime izliyorum. bu ara avatar korra :D

1|0
    0|0
  • avatar vardı konusunu biliyorsundut

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• How I met your mother -- bir baba çocuklarına annesiyle nsl tanıştığını anlatiyo bunun için 30 sene felan öncesinden başliyo anlatmaya.. Favorimdir giç kaçırmam <3

Big bang theory-- 4arkadas super zekalar tam birer nerd'ler.. Yni bir komsu geliyo karsi daireye (kiz) snra nererdenn birisiyle aşk yaşiyo ayriliyorlar tkrar birlesiyorkar gibi felan .. Bu arada diger nerdlerde svgili ediniyo hatta birtanesi evleniyo uzaya ucuyo :D değişik ama çom gzl bir dizi bayılıyom yani :)

Two and a half men-- basindan beri izliyom ama charlie girtikten snra artk izlemekten vazgectm.. Ama charlienin oldugu bolumleri izlemeye değer.. Aşiktim bu diziye o zamablar.. :(

1|0
    0|0
    • The big bang theory harbiden güzeldi sheldon çok hoşuma gidiyodu :D

• sorun olur demedim bn ztn :D oraya takilmissin :D dizinin butun oyunculari bşarili fark etmez be olduklari ;)))

• Arkadaşlar izle izle diyor ama izlemiyorum :D

1|0
    0|0
  • Vardı geçen sezona kadar toplasan 10 bölümü geçmez taht oyunları

1|0
    0|0
    • Ne yaptın abla yaa nerden izliyorsun sen 30 bölümden fazla oldu o dizinin yayınlanmış bölümü.

Yükleniyor...