Lana Del Rey dinleyenler kimler?

Aranızda Lana Del rey dinleyen var mı? Ben çok seviyorum şarkılarını da kendini de. Merak ettim var mı diye. Lana Del Rey dinleyen kim varsa belki aynı kafadan olabiliriz. Var mı ? :)

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Dinliyorum Arada Sırada.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hayır bilmiyorum bilmek istemiyorum

Everyday im shuffling

link

0|0
    0|0
  • Yeni keşfettim. Birkaç şarkısını dinledim.. güzel.

0|0
    0|0
  • Dinlerim ve sesini beğendiğim kendine has sesi olan şarkıcılardan birisidir.

0|0
    0|0
  • dinlemiyom ama istersen bir gün beraber dinliyebiliriz belki.çünkü merak ettim seni. pardon lana del rey i...

0|0
    0|0
  • 1 tane şarkısı var hani dövmeli bir herif oynu kaplan falan var herifle sevişip duruyo sigara içiyo falan işte oklipteki müzik iyi saıylır

0|0
    0|0
  • sasasamırtaym'samırtaymsednısss <3

0|0
    0|0
  • link bir bu şarkısını biliyorum. çok güzel.

0|0
    0|0
  • ismi güzelmiş evlensem kesin hatunun soyadını alır ferdi del rey olurdum yeminle

0|1
    0|0
  • Dinliyorum, şarkıları güzel olmasına güzel ama canlı performansı hayal kırıklığı yaratıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Konuyu hortlatıyorum :D Bayılıyorum o kadına ya 20 eylülde kısmetse en önden kaptım bileti gidicem :D Lady Gaga'yla Lana Del Rey'i canlı görmessem gözüm açık gider :D

0|0
    0|0
  • Seviyorum türkiyeye geliyor 7 temmuzda konserine gidicem ama şuanda ergenler falanda dinliyor ben bilinmedik parçalarını dinliyorum .:)

0|0
    0|0
  • Bayılıyorum o kadına çok güzel...ve en sevdiğim şarkısı born to die .

0|0
    0|0
  • şimdi dinliyordum link

0|0
    0|0
  • O kadının yüzünde asalet akıyor ya. Şarkılarını dinlemem ama.

0|0
    0|0
  • dinliyoz dinliyoz seviyoz bütün şarkılarını şarap gibi kadın denilir kendisine :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...