Kitaplar 😍😍😍?

gerilim okumaya yeni başladım sayılır bu yüzden az 😃 ya kitap okumayan insanları cidden anlamiyorum çok şey kaçiriyolar elinde bir telefon geziyolar tamam bende telefonsuz duramiyorum ama konu kitapsa kenara atarim okurum kitabimi siz ne düşünüyorsunuz okuduğunuz kitapları yazın 👇😄kitaplar 😍😍😍?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim ülke bu kadar kafasız olursa kimse okumaz tabi. Gerilim olarak Robert Stevenson - Dr Jekyll ve Mr Hyde önerebilirim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben yeni yeni böyle kitaplar okumaya başladım. Bunlardan ikisini okudum. Bana içlerinden öneride bulunur musun😊

1|0
    0|0
    • psikiyatrist ve oyunbazı mutlaka oku fobi hain yüreğim
      karabasan aklından bir sayı tut
      çok güzeller ya 😍

• Psikiyatristle oyunbazı okudum diğerlerine bakacağım çok teşekkürler☺️☺️

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 8

• John Verdon diğer kitaplarını da oku. Aklından bir sayı tut, Peter Pan ölmeli, Şeytanı uyandırma çok güzel kitaplar :)

0|0
    0|0
  • Uuv Jane Casey, en bir sevdiğim ❤️

Hak veriyorum yazdıklarına, kitap okumak ayrı bir zevk.

0|0
    0|0
  • Çok fazla var şu an Uğultulu Tepeler'i okuyorum.

0|0
    0|0
  • Kitap ayrı bir dünya. Zevki başka, okumayan anlamaz. O yüzden okumayanla okuyan bir değildir.
    İlk başta ben de gerilim kitaplarıyla baslamıştım çoook fazla okudum bu türde. Şimdi tarih siyasi konular üzerine okuyorum daha çok ve klasikler.

0|0
    0|0
  • Gerilim sevmem hiç ama iki üç tane bilmeden okumuştum, ışığı ararken diye bir kitap var ona bakabilirsin baya oldu okuyalı ama yanlış hatırlamıyorsam kadın 1 ayda falan yazmış bütün kitabı yarışma için

0|0
    0|0
  • eğer seviyorsan bu tür kitaplar bir vampir kitabı okuyorum adı aldanış tavsiye ederim ☺

0|0
    0|0
  • harlan copen oku gerilim polısıye

0|0
    0|0
  • kitap dünyanin en guzel seyi yaa😍

eger gerilim seviyosan Maxime Chattam tavsiye ederim benim favorim 😊

0|1
    0|0
Yükleniyor...