Türk müziğinin tartışmasız en iyisi Tarkan değil mi?

Bakın sizin favorinizin Teoman olması ya da pop dinlemiyor olmanız mühim değil. Neşet Ertaş gibi büyük ustaların bu ülkeden geçmiş olması da manasız. Evet Cem Adrian’ın sesi bilmem kaç oktav. Evet Sezen Aksu beste fabrikası, biliyorum. İşte bu ahval ve şerait içinde dahi Tarkan 1 numaradır. Gerisi hikaye.

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Bir politik unsur olarak Tarkan. Az rus youtubeda шикидым aratmamıştır zamanında.

Şikidim şikidim!

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tek albümünü aldığım adam. Konserine para verip girdiğim tek adam. Başka tanımam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Tartışalım bence bu konuyu. Ortalıkta görünmüyor.

0|0
    0|0
  • Türkü Dalinda : Sevcan Orhan, Zara
    Pop: Sila, Ferhat Göcer..

Ilk aklima gelenler tabi Tarkanida begeniyorum ama mesela Türkü söylemeye calisinca falan degisik söylüyor yakismiyor bence..

0|0
    0|0
  • bir ironi sezmedim değil. Tarkan iyi ama yavuz çetin gibi bir adam gelmişken bu dünyaya tarkanın a. yav

0|0
    0|0
  • senin söyledigin laf mi simdi :S söyledigin kisilerin konumunu anlatip sonra al asagi etmen cok sacma

0|1
    0|0
  • Teoman'ın çok abartıldığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • tarkandan iyileri de var.

0|0
    0|0
  • Tarkan

0|0
    0|0
  • Adını duyunca bile kulaklarım kanıyor

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Her tarz söyleyebiliyor. Gerçekten öyle ve her kesime saygılı bir insandır.

https://www.youtube.com/watch?v=cEMrFwz9XDk

Şuna bakar mısın?
    Kesinlikle mükemmel.

0|0
    0|0
  • Tarkan iyi bir müzisyen ama işin birde mutfak kısmı var. Çok beğenerek dinlediğimiz şarkıcıların albümlerinde enstrümanları çalanlar ve aranjörler bana göre çok daha iyi müzisyenler. Bu tartışmasız bir gerçek ama ünlü olmuş icracılardan bahsedersek tarkan gibi teoman gibi bunlar herkesin kendi zevkine kalmış bir şey. Senin çok beğenerek dinlediğini başkası hiç sevmeyebilir.

0|0
    0|0
  • pop müzik olarak olabilir

0|0
    0|0
  • Dibine kadar katılıyorum, tartışmasız en iyisi Tarkan, tartışmasız.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle Tarkan hem pop hem Türk sanat müziği söyleyebilen gerçek müzikçilerden

0|0
    0|0
Yükleniyor...