Neden aradığımı bulamıyorum :(

Ben böyle piercingli hafif sakallı küpeli falan metal müzik dinleyen tarz erkeklere hastayım :) ama bir istediğim gibisini bulamadım bende az çok hani siyah saçlı kırmızı ruj giyimim falan olsun dinlediğim şarkılar olsun öyle sayılırım ama yok yahu yok hey sen neredesin beybiii sdfasdfadafd

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Kimse tam olarak aradıgnı bulamaz. Ya elindekiyle yetineceksin ya da bulana dek arayacaksın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ibretlik soru . . .

0|0
    0|0
  • piercing hariç diğer gençlerden dolu dışarısı nasıl bulamıyorsun yahu. Bence sen seni bulmalarını bekliyorsun o yüzden bulamıyorsun.

0|0
    0|0
    • evet doğru söyledin bir bayan olarak yani gidip ben bulup ben mi teklif ediyim :D çok doldum çok sinirlendim vallahi buralara yansıttım yok abi yokk beni bulmuyolar :))

• evet hoşlandığın biri varsa bir bayan olarak gidip teklif et ne var bunda :)

• nerdesin sen :)

0|0
    0|0
  • taksimde 5 dk dolaş :D

0|1
    0|0
  • Fazla film izlemişsin galiba :)

0|0
    0|0
    • yok film falan değil görüyorum çevremde ünide bu tarz çocuklar var hep ama bakmıyo bana lanet olası çokta dikkat çekilesi davranşlarda bulnmak istemiyorm frketsinler diye :D ya da onlar nasıl tip istiyo bir bilsem :D:D:D

• Onların sevgililerini gözlemlemelisin bence.

• mesajlarına cevap verirsen bulrusn

0|0
    0|0
  • (: senin gibi kızlar var diye bizde istedğimiz bulamıyoruz cicim, dert etme sorun hepimizde var.

0|0
    0|0
    • herkes istediğini alsın mutlu olalım hep birliktee ahaha :D buarada senin gibi kızlar derken?

• ben varım desem de inanmazsın zaten boşver o yüzden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• saçıda uzun olsunmu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...