Müzik Savaşları bitsin...

Dinlemediğiniz bir türü aşağılar mısınız?

Bunu, özellikle, arabesk rapçiler için çok yapıyorlar. Nitekim, ben de çok yaptım geçmişte...

Ancak baktım ki; benim dinlediğim müzik türü daha da çok aşağılanıyor, bunu saçma olduğuna karar verdim. "Bir başkasının zevki neden benim nedretim olsun ki" dedim.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• asla o kadar çirkinleşmem ve basitleşmem. klasik olacak ama söyleyeceğim deyim müzik evrenseldir. isteyen istediğini dinler ve insanında kişiliğini yansıtmaz. öyle olsa idi ben Ankara oyun havalarıda dinlerim. ferdi tayfur da dinlerim. müzeyyen senar da dinlerim rammstein de dinlerim. ne olacak şimdi.? kimin haddine beni eleştirmek?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ancak kendinize yapılınca mı aklınız başınıza geldi?

Hiç yapmadım yapmam da inşallah

0|0
    0|0
  • Her türlü müziğe saygım vardır

Ama müzik eğitimi olmayan 2 günlük insanlara değil , müziği müzik yapan insanlara bilakis .

0|0
    0|0
  • isdemeden de olsa kücümserim nedense kulagıma hos gelmiosa ve anlamsızsa dinlemem ama bu dogru diil haklısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Arabesk rap diye bir müzik türü olamaz ama.

Emek yok.Hazır alt yapı kullanıyorlar, ilahi müziklerinin üstüne dımtıs dımtıs ekosu veriyorlar.

Sözler de hep aynı: "Aşkım beni terk ettin, güzelim beni mahvettin"...

O yüzden buna müzik denemez, aşağılanmaya mahkumdur.

Sen hangi müziği dinliyorsun?Metal müziktir heralde, müziğin babasıdır Rock N Roll ve metal.

0|1
    0|0
    • Goa Trance, Uplifting Trance, Hard Trance, Hardcore, Hardstyle, Arap Müziği, İran Müziği, Hint Müziği, Azeri Müziği, Özbek Müziği, Türkçe Rap (merak etme arabesk olanı değil. :) ), Türkçe Rock...

Bu kadardır her halde...

• Bunlar gayet özgün müzikler :)

• evet ama bu bazılarının berbat olduğu gerçeğini değiştirmiyo

0|0
    0|0
  • yani birinin beğenmediği şarkıyı kasten dinletmek de eşşekliktir

0|0
    0|0
Yükleniyor...