Wattpad kullanan birisi var mı aranızda?

Wattpad de çıkan, salak saçma kadınları aşağılayan hikayelere karşılık bir hikaye yazmaya başladım. Tecavüzcüsüne aşık olan, kadınları basit gösteren kitaplara karşılık yazıyorum. Konusu tecavüzcüsünden intikam almak isteyen kız olacak. Kız reşit olana kadar bekliyor. Reşit olunca intikama başlıyor. İçinde aşkta olacak tabii ki. Aşk olmazsa okunma olasılığı çok az. Ama tecavüzcüsüne değil. Hemde bu aşk öyle bir aşk olacak ki, diğer aşklar utanacak. Her neyse, feminist damarımla yazdığım bir hikaye bu. Okumak isteyen var mı?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Valla tebrik ederim o hikayedeki salak kızları okudukça sinir krizi geçiyorum asıl saçma olan bunu yazanında bir kadın olması

0|0
    0|0
    • Aynen çıldırıyorum bide sözde feministler

• Wattpad ergen yuvası zaten bunların yüzünden halbuki ölüme fısıldayan adam gibi kaliteli kitaplarda var

Erkekler Ne Diyor 1

• Merhaba feminist kadın sizi tanımak isterim bende feminazi bir erkeğim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu kitaplarin hicbir edebi degeri yok. sadece vakit ziyanligi. gidip buyuk klasikleri okumak varken ne diye bunlari okur ki insan? illa telefondan okumak istiyorsan pdf indirebiliriz

0|0
    0|0
    • Bende okumaya karşıyım zaten sadece ölüme fısıldayan adamı okudum arkadaşımın ısrarı sonucu o kadar edebiyatı katleden kitaplar zaten ama gelecekte yazar olmak istiyorum iyi bir adım ve cevap olabilir bu yüzden yazıyorum

• Çok teşekkür ederim

• rica ederim :)

• Kullanıyorum ama yazma asamasında degilim henüz :)

0|0
    0|0
  • Kullnmiyom

0|0
    0|0
  • okumak isterim wattpadde de kullanici adim sakizyutmak

0|0
    0|0
Yükleniyor...