Kaliteli film önerileriniz var mı?

aşk, macera, sanat, tarih,savaş,din,felsefe her türden olabilir. barfi, my name is khan, fight club, v for vendetta, red 1 2 türü yani. :)

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• İzlemeyeni dövüyorlar artık ama, tarihi film olarak Truva vardı mesela. Çok iyiydi izleyebilirsin. Fetih 1453 tarihi olarak yanlışlarla dolu ama, idare ederdi yani.

1|0
    0|0
  • Zeitgeist filmini siddetle tavsiye ediyorum. Gercekden bu dünyada olan bitenleri anlatiyor . 11 eylül olsun, para konusu olsun. Gerci dinleride elistiriyor ama dini saglam olanin etkilenecegini düsünmüyorum saygilarimla

1|0
    0|0
  • iyi kötü ve çirkin en sevdiğim film.izlemediysen izle kovboy filmi.yenilmez3 dövüş.kara şovalye yükseliyor.saksı olmanın faydaları.babadan oğula.cehennem melekleri.zincirsiz

1|0
    0|0
  • Prestij, Sherlock Holmes

2|0
    0|0
  • Dev Avcısı Jack

0|0
    0|0
  • zından adası

apocalypto

kara buyu

gızemlı adaya yolculuk

dovus kulub...

1|0
    0|0
  • Yedi

Savaş Tanrısı

Sıkıysa Yakala

Cadılar Zamanı

4'ü de kaliteli, istediğini izleyebilirsin.

1|0
    0|0
  • amorres pperros 'u izle beğenmezsen gel yüzüme tükür

1|0
    0|0
  • KİMLİKSİZ-

GHAJİNİ-

BEN EFSANEYİM-

1|0
    0|0
  • İzle takip İstanbul u

0|0
    0|0
  • çalıntı hayatı izle

0|0
    0|0
  • Bence dizi izle

0|0
    0|0
  • Hannibal rising

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• türk filmlerinden ; barda , beni unutma , incir reçeli , dabbe , arog , aklıma gelmiyor şuan :)

yabancı ise ; dövüş kulübü , *not : seni seviyorum -bunu kesin izle- , umudunu kaybetme , cesaretin var mı aşka , ölümsüz ozanlar derneği...

ben çok film izlerim ve çok seçiciyimdir her filmi beğenmem :) bunlar en çok beğendiklerim :) eğer sende macera , romantik , komedi seviyorsan bunları izlemeden ölme derim :))

0|0
    0|0
  • Mama,Parker

0|0
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sever ya da incir reçeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...