Türkiyede balerin olmak?

3,5 yaşımdan beri bale yapıyorum ve hayatımın geri kalanını dansa adamak o kadar çok istiyorum ki ancak türkiyenin durumu içler acısı sanat engelleniyo ve engellenicek ama merak ediyorum aranızda bale ya da dans okuyan var mı acaba mesleki olarak çalışma durumlarınız neler

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü belirli aralıklarla istihdam sağlıyor. Devlet Personel Daire Başkanlığında ki personel alım ilanlarını takip etmenizi öneririm.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Para kazanırke zorlanırsın tabi ama yaparsın yani sanat sanat içindir başlığı altında

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• para kazanmak çok zor olur fakat dene yani =P

0|0
    0|0
  • ülkemizde pek gelişmemiş oldugu dogru ama kimse engellemiyor
    eger 3.5 yaşından beri yapıyorsan hevesin ve yetenegin varsa ülkemizin ilki olup tarihe adını yazdırabilirsin birde böyle düşün :)

0|0
    0|0
    • Belkide gerçekten dediğiniz gibidir, sadece gördüklerimi yazdım yukarda, bakış açısıyla alakalıymış yorumunuzu dikkate alıcam gerçekten teşekkür ederim :)

• Türkiyede tutmaz

0|0
    0|0
  • Ülkemi neden kötülüyorsun sanatı istediğin yerde yaparsın kimse engelliyemez

1|0
    1|2
    • türkiyeden bahsediyoruz

• Evet bence öyle ilgisi az oldugundan ayrıca günümüzdeki dizilere bakın kıvanç cağatay vs. gibi oyuncular var güzelde oynuyorlar gayet mimik felan birde ergen aşk dizileri var ordaki oyunculuklara bakın mesele yeteneğe değer pek verilmiyor

• Şimdi özetlemek gerekirse sanat engellenmez asla ama yeteneği olmayan kisileri yükseltirlerse yetenekli kisiler hep altta kalıcaktır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...