Bağlama çalmayı bilen varmı?

bir kaç sorum olucak yardımcı olabilen arkadaş arıyorum lütfen pls.

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Önceden gidiyordum tekrar başladım unutmuşum 😂

0|0
    0|0
    • hocam bağlamaya merakım var ve bu yıl tüm günüm boş evde kendim bir bağlama alıp öğrenebilirmiyim vaktim çok tüm gün diyebilirim ve 100 150 liralık bağmala işimi görürmü uzun sap çalmayı düşünüyorum yorumun nedir teşekkürler.

• kurs yok küçük bir ilçedeyim internette kurslar var baya hevesliyim yapabilirmiyim acaba

• O notalar sorun

• ben:)

0|0
    0|0
    • hocam bağlamaya merakım var ve bu yıl tüm günüm boş evde kendim bir bağlama alıp öğrenebilirmiyim vaktim çok tüm gün diyebilirim ve 100 150 liralık bağmala işimi görürmü uzun sap çalmayı düşünüyorum yorumun nedir teşekkürler.

• Evet YouTube dan bakarsan cok videolar var iyi anlatimli birini sec ve azimle temelini sok once yani solfeji okuyup anliyip ve turkuleri kolaylikla calabilmen iicn notalari falan taniman lazim.
      Ama imkanin varsa basta bir kursa git boyle temelini sokmek icin ve daha istekli oluyo insan bazen ogrenme ortaminda oldumu.

Sorunun ikinci kismina gelince.
      Ben uzun sapla basladim. Sonradan da baglamaya gectim. Sana onerim direk baglamayla basla yani kisa sapla. Ve baslangicta 100-150 liralik isini gorur merak etme.:)

Erkekler Ne Diyor 1

• Sor hocam.

0|0
    0|0

Yükleniyor...