Çizimim nasıl? ben yeterli bulmuyorum 🤔?

hiç bir eğitim almadım kendi kendime çizmeye çalışıyorum eğitim almalı mıyım sizce yoksa kendi kendime yeterli miyim çizimim nasıl ? ben yeterli bulmuyorum 🤔?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• egitim vermelisin bence 😊😊😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bana göre çok iyi de kendin beğenmediysen daha kim bilir nelerini çıkarırsın..

0|0
    0|0
  • Çizim iyi gözüküyor eğitim almaktan da zarar gelmez. Eğitim almak kötü olduğunu göstermez. İşine yarıyorsa devam edersin yaramıyorsa kendi kendine devam edersin.

0|0
    0|0
  • Gayet iyi hayal gucunuz basarılar

0|0
    0|0
  • Berbat

0|0
    0|0
  • eğitim alırsan hoca senden özel ders ister

0|0
    0|0
  • başarılı duruyorlar. eğitim iyidir ya daha iyi olabilir belki de bilmem :)

0|0
    0|0
  • sezen aksu bu?

0|0
    0|0
  • Eğitim şart bu şekilde başarıya daha erken ulaşabilirsn

0|0
    0|0
  • bulamiyonmu kafayimi yedin aen harika ciyorsun

0|0
    0|0
  • Bu konuda eğitim verebilirim ama sigortamı yaparsın sölüyeyim

0|0
    0|0
  • Bence gayet güzel

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• İlerlemek istiyorsan eğitim almalısın. En kötü çizim kitapları var. Neyi nasıl çizmen gerektiğini gösteriyor. İnternette video da vardır büyük ihtimalle.
    Amatör çizim olarak iyi. Eğitim alır ya da kendi kendini eğitirsen ilerlemen çok zor olmaz.

0|0
    0|0
  • Cizgilerin cok belli olmasada gayt başarılı eger bir egitim alirsan cizgilerin gelişir ve bu cizdigin resimler daha guzel olur ben cok begndim yeteniklisin bnce bir egitim al

0|0
    0|0
  • ortadan daha iyi :)

0|0
    0|0
  • cok iyii

0|0
    0|0
  • Güzel çiziyorsun bence devam

1|0
    0|0
  • bence guzel temeli ama daha iyi yapabilecegine eminim cevher goruyom sende:)

0|0
    0|0
  • Fena değil. Ben de hiçbir eğitim almadım birgun soru paylasicam boyle. Ilk defa cizimlerimi aticam bakar mısın?

1|0
    0|0
  • çok iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...