İstanbul'da gezilip görülmesi gereken yerler?

Çeşitli semtlerde cafeler, değişik mekanlar, kültürel mekanlar olabilir..Aklınızdan çıkmayan ya da çok beğendiğiniz mekanlar hakkında yardımcı olur musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sarıyer Lokma cafe..Baltalimanı Oba Cafe..Özellikle Pazar günü gidip açık büfe kahvaltı yapmanı tavsiye edebilirim..Beyazıt Çorlu'lu Ali paşa Medresesi'nde Nargile harika yapılır orada Nargile içebilirsin..Taksim de Leb-i Derya..Üsküdar da Kız Kulesi..Kavacıkta Otağ Tepe,Hıdıv Kasrı..Bebek Aşki Cafe..Aklıma şuan gelenler bunlar..

Erkekler Ne Diyor 2

• önce sultan ahmete git, topkapı sarayından gir arkeloji müzesinden gülhaneye in, orda sur üstünde bir çay iç dinlen, ordan çık vapura bin kadıköye.. bahariyede boğanın yanından geç. modaya gel, bomonti cafede bir çay iç yemek ye, ordan çık bu sefer barlar sokaklarından yuru, rıhtıma in. üsküdar aracına bin.. üsküdarda salacakta in, kız kulesi önünden şahin tepesine kadar çık. tatlını orda ye. ordan asagıya in üsküdar iskelesinden besiktasa git. besiktasta akaretler üzerinden taksime cık tunelden asagıya ın, karakoye..yanılmıyorsam cok yoruldun. otelıne gıt dınlen, gece daha bebek sarıyer turu yapcaz =)

• şanzelize kafe ve tarlabaşı gezilip görülmesi incelenmesi gereken yerler.

• nerede tam olarak

• Öncekileri Göster
    • taksimde haydarada gitsin mi hocam =)

• hacı orayı bilmiyorumda benim taksimde kemancımı keman barmı ne öyle bir bara götürdüler ben herşeyden habersiz pembe bir tshirtüm vardı gittim oraya içeri bir girdim parlıyorum içerde millet bana bakıyo falan nası bir ayinin içine düştüysem bak yani o an anlatılmaz yaşanır sakın gitme benden sana tavsiye:D çocukluğumda derin yaralar oluştu:D

Kızlar Ne Diyor 4

• anadolu yakasinda en cok begendigim yerler, üsküdar sahili (cogunlukla kiz kulesi manzarasindan dolayi tabiki) ve camlica tepesi.. avrupa yakasinda, eminönü, galata kulesi, manyatür müzesi, kapali carsi, sultan ahmet camii, aya sofya vs.

• eminönü bence kesinlikle süper bir yer

• Boğaz,Taksim-Beyoğlu,Emirgan,Nişantaşı-Etiler e bir de Polonezköy olmadan asla!

• Ayasofya kız kulesi vs vs

Yükleniyor...