Elektro bağlama alırken nelere dikkat edilmeli ?

Enstrümandan anlayan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• elektro bağlama teneke gibi ses çıkartır boşver elektroyu gel sen eşik altı taktır diyecem boşver onuda güzel bir uzun sap oyma dut bağlama alak :) yozgat sürmelisini çalarız :)

0|1
    0|0
    • çalarız vallahi. Bir de rakı açarız.

• kara tren gelmez mola düdüğünü çalmaz mola gurbet ele yar yolladım mektubu almaz mola :) bu daha güzel gider :)

• tamam dediğin olsun :)

Kızlar Ne Diyor 1

• elektro olmasına :D kusura bakma çok içimden geldi bunu yazmak :D

0|0
    0|1
    • Önemli değil. elektro ne demek biliyor musun ?

• Tamam tamam çalmıyorum bağlama falan. bağlama dediğim güne lanet olsun :)

• yihahahaha tamam tamam sustum sen ne istiyorsan çal :D çal keke çal skjlfhdlskja

Erkekler Ne Diyor 7

• vay kurban alda bir çal hele link

0|1
    0|0
  • teknesi 39 kelebek polyester manyetikleri dimarzio ya da necarman olsn siyah olsn bağlama tümden bide yükseltec ışığı mavi olsn : )

0|1
    0|0
    • bir de böyle bir bağlama bulup bana link atarsan kralsın :)

• öyle bir saz hazırda bulamazsın keneden yaptırırsn ancak genelde manyetikler artec oluo ama sn taktırırsn başka manyetik

• Neden bulamayasın ki teknesi 39 kelebek diyorsun yaprak olacak bunlar zaten renklerinden söz etmiyorum ama onun dışındakileri bulmak zor değil sanki :)

• Sesleri yanki yapmasi lazim ayarlari felan olcak 1500tlye bulursun

0|1
    0|0
  • Bağlama kısa sapa denirlir bunun bilincinde olduğunu kabul ederek manyetiği ön planda tutmalısın.Ağaç olarak ta iyi bir seçiş yapmalısın.Uzun sap yani saz olsa iş daha değişik olur.

0|0
    0|0
    • Bağlama , saz , divan vs bunlar hakkında bilgi sahibiyim. ağaçlar hakkında hepinizin bildiği genel bilgileri de biliyorum. konuyu biraz açar mısın ?

• İnternetten satış yapıyorlar sahibinden de vardı.fiyat olarak fikir sahibi olabilirsin.Yolun ankaraya düşerse cebeciye hamam önüne git tek tek dener hoşuna gideni alırsın.Bi ton saz satan dükkan var.

• Sağolasın hocam teşekkürler.

• manyetiklerine bak iyi br marka olmasına.

0|0
    0|0
  • sapi olmasina dikkat et. bide 7 tane tel olmasi lazim kanka...

0|0
    0|0
    • Valla mı ? 7 tane de burgu olmazsa bittik bittik. Eşiğinden tut teknesine kadar kemiririm ben o sazı. eyvah eyvah..

• elektrik akımına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...