21.yy bağımsız olan devletler

20.yy dan günümüze kadar bağımsız olan devletleri tarihleri ile birlikte yazar misiniz

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• 20 yy da suudi arabistan ırak suriye mısır cezayir tunus libya fas ürdün israil filistin lübnan bir ara uygur doğu türkistan sovyetlerden dağılan devletler çeçenistan içkerya cumhuriyeti 21 yy kosova en son bağımsız olan güney sudan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Oha ben coğrafya ve tarih derslerinden nefret ederim :(

Türkiye 29 Ekim 1923 - ∞

Birini yazdım gerisini siz bulun :(

0|0
    0|0
  • Papua Yeni Gine.

0|0
    0|0
  • Biraz araştırısanız bulabilirsiniz eğer soruyu sormanızda başka bir amaç gütmüyorsanız.

forumbahane.net/dunya-tarihi/374125-ulkelerin-bagimsizlik-gunleri.html

0|0
    0|0
    • ne amacım olabilir sence böyle bir soru ile. Kpss hazırlanıyorum karşıma çıktı tam istediğim gibi cevap bulamadım aklıma burası geldi yazdım. Ayrıca çok teşekkur ediyorum !

• cagdas dünya çalışıyorum. 21.yy da bağımsız olan devletler karşıma çıktı. Kosova ve karadağ dışında başka bilmediğim için..

• google.com.tr/books

gen.lib.rus.ec

answers.yahoo.com

• sovyetler birlgi 1990 lı yıllarda dagılmıstı sanırım o dagıldıktan sonra bir kac devlet bagımsız olmustu

0|0
    0|0
  • hiçbir fikrim yok

0|0
    0|0
  • semih cumhuriyeti 2006'dan beri link

0|0
    0|0
  • ? ? Beyin ERORR veriyo :( :))

0|0
    0|0
  • Abhazya yakın tarihte 1994 yılında tamamen bağımsızlığını ilan etmiş durumda

0|0
    0|0
  • 17 Şubat 2008 Kosova .

0|0
    0|0
  • bkz. google

0|0
    0|0
  • kafadan SSCB ülkelerini sayabilirsin, 14 ülke rusya dahil 15 oradan geliyor(beyaz rusya)

0|0
    0|0
  • Google'a niye sormuyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...