En sevdiğiniz yazar ve kitabi hangisi?

En sevdiğiniz yazar ve kitabi hangisi?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Ahmet Altan...1-karanlıkta sabah kuşları...2-gece yarısı şarkıları

(ama korkuyorum Ahmet Altan dedim şimdi fetö den almasınlar içeri ya da khk mede ihraç listesine almasınlar benide)

0|0
    0|0
    • Memurmusun sen neden korkuyosun :)

• sen soru sorarak konuştuğun için bende ayıp olmasın diye yazıyorum üstüne alınma

• Yani normalde benimle muhatap olmuyorsun dogrumu anladim

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Albert Camus - Yabancı

0|0
    0|0
    • Konusu neydi peki

• Gerçekleri çıplak bir şekilde yüzüne vurmaları. Olumsuz değil ama daha çok şok edici olabiliyor.

• Madem felsefeden yola çıkıyoruz seninle biraz derin felsefe yapalım :) gerçekler biz insanlara gore göreceli değillerdi? Bir suru yazar var çeşitli fikirlerden ve farklı düşünceleri savunup olaylara farklı açılardan bakan. biz kimin kitabini okuyorsak birazda gerçeği o insanin gözüyle değerlendirmeye çalışmıyormuyuz sence? Okumak her zaman doğruyu bilmek olmayabilir

• Alper Canıgüz- Tatlı Rüyalar

0|0
    0|0
    • Konusu nedir kitabın?

• Konusunu söyleyemem çünkü istemeden hikayeyi anlatmış olurum. Psiko-absürt romantik komedi türünde. Kısa da bir kitap. Bence okuyun. Kitap bir adamın hayatını kiralığa çıkarmasıyla başlıyor, öyle diyeyim. 😊

• Ya çok aslinda ama Zülfü Livaneli mutluluk bnde yeri baska

0|0
    0|0
  • Tolstoy-Direniş

0|0
    0|0
    • Bu sair yarışma programlarında da çıkıyor :) konusu ne kitabin?

• önceliklebir yazar ve konusu bir prensin, teyzelerinin evinde yetme hizmetçi olarak büyüyen güzeller güzeli saf ve temiz bir kıza önce saf duygularla aşık olup sonra hayvani duygularıyla sahip olup askere gidip ortadan kaybolması ve o kadının "Katyuşa" başına gelenler sonunda mahkemede karşılaşıyorlar vicdan azabından dolayı sürgün edildiği yere gidiyor işte bu şekilde

• Seks hayvani bir duygumu sence?

• kahraman tezeoglu vazgectım kıtabı

0|0
    0|0
    • Himm konusu nedir?

• Fenaymis :) ama hayatta bunun gerçek örnekleri var ya. çocuk sence neden istememiş kızı ve intihar etmiş?

• cocukta ıstıyodu ama ya evlendıkten sonra ölursem ona o acıyı yasatırsam dıye dusunuyo ıntıhar etme konusundada kızın onnu unutup mutlu oldugunu dusunıyo

• robin Williams - ölü ozanlar derneği

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...