Klasik müzik dinlemeyi tercih eder misiniz etmezseniz de neden?

Ülkemiz kültürü olmadığından ötürü çok parlak bir geleceği yoktur Türkiye'de. ancak "ben bilmeden dinledim çok da hoşuma gitti" diyen kimler var sadece merak ediyorum. Çünkü geçen bir taksi şoförüne rastladım 88.2 de Bach dinliyordu. Tesadüfen keşfetmiş ve stresimi sinirimi aldığını hissettim dedi. İlginç geldi.

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Mozart vivaldi dinlerim ama johann sebastian bach her zaman dinlerim susmaz evde ve is yerimde benim

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• klasik muzik iyidir hoştur candır kandır. hayattır. kötü muziğe alışan kulakların iyi muzik duyduklarındaki rahatsızlığının neden alışkanlıklarından kolay vazgecememesi. hem ruha hem bedene her daim iyi gelir klasik muzik.

1|0
    0|0
  • evet severim ve kesinlikle iyi geliyor...ozellikle yogun stresli bir gunun sonunda favorim Mussorgsky dir klasik muzikte tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • 88.2 TrT RADYO 3 sanirim. Ben sinema asigi biri olarak klasik muzik hayraniyim. Beni buna sinema itti diyebiliriz. Cevremde hic dinleyen olmadigi icin garip gorundugum olmustur. Tamam turku arabesk dinlemiyorum ama saygim var tabi.

1|0
    0|0
  • sıkça dinlerim ve meraklıyımdır. bilmediğim şeyleri araştırır, öğrenirim.

1|0
    0|0
  • Tbr ederim.

http://www.youtube.com/watch?v=d8ZzO92RAo4

Konçertoları da denemelisin.

1|0
    0|0
  • bazılarını dinlerim , özelliklede solo piano

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• zevkler tartışılmazmış..