Tiyatrolar ücretsiz olsaydı eğer televizyon izlemeyi mi yoksa tiyatroyu mu tercih ederdiniz?

Tiyatrolar ücretsiz olsaydı eğer televizyon izlemeyi mi yoksa tiyatroyu mu tercih ederdiniz?

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Türkiye de hala tiyatroya gitmemiş insanlar var. Şimdi çoğu kişi tiyatro diyecektir. Ama en son ne zaman gittin desen hatırlamaz. Tiyatro güzel ama gitmesi zahmetli geliyor sanırım. Ücretsiz olsa da gidileceğini düşünmüyorum. Sinema salonları dolup taşarken belediyenin ücretsiz tiyatrolarına pek rağbet olmuyor. Ama ben tiyatroya giderdim :)

0|1
    0|0
    • Çünkü belediye sürekli m. Akif ve dini konularda tiyatro yapıyor

• Ücretsiz mi peki. Kadıköy belediyesinin etkinlik listesinde de çok var ama ücretli

• @mycatTEKIR ücretsiz olanları da var cüzi miktarda olanları da bazen festival tadında gösterimler oluyor ücretsiz.

En İyi Erkek Görüşü

• Millet televizyon izlemiyor ki tiyatro izlese. Hepimiz teknoloji manyağı olduk çıktık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Tiyatroya her zaman bir ilgi duymuşumdur. Şimdi ücretli olmasına rağmen firsat buldukça gitmeye çalışıyorum ücretsiz olsaydi herhalde daha çok fırsat bulmak için izlediğim filmlerden vazgeçerdim.
    Tiyatroda herşeyin daha realist olduğunu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Saatleri konusunda sıkıntım olduğundan ötürü tiyatroya gidemiyorum maalesef. Bazen de param olmuyor, öğrenciyim başka alanlara ayırmam gerekiyor. Ama her gün olmasa bile ayın bir haftasında herkes için tiyatro gibi bir etkinlikle ücretsiz yapmaları hoş olabilirdi. Belediyelerin bu tarz programları var gerçi ama ya ilgi çekmiyor ya da yeterince kişiye duyurulamıyor.

0|1
    0|0
  • Devlet tiyatroları zaten çerez fiyatına... Bedavadan hiçbir farkı yok.
    Fırsat buldukça, en kötü ayda 1-2 kere tiyatroya gitmeye çalışıyorum.

0|1
    0|0
  • Gerçekten vaktim olsa düzenli olarak tiyatroya gitmek isterdim

0|1
    0|0
  • tiyatrolar ücretsiz olsa daha çok kıymetsiz olur bu ülkede ücretsiz tiyatrolara giden insanların sayısı bile 300 en fazla ben hatırlıyorum 25 bin kişilik bir ilçede arkadaşlarım cumartesi gecesi yazın 10bin el ilanı dağıttılar başarılı ve çok komik bir oyundu gele gele 300 kişi geldi kimse e vinden çıkmıyor yani bu ülkede televizyon da isen harika yani televizyonda tiyatro varsa izlenir güldür güldür gibi

0|1
    0|0
  • Bağcılar belediyesinin bütün ücretsiz etkinlikleri dinle alakalı. Buna tiyatro da dahil. Maalesef bir senedir sadece 2 tane düzgün tiyatro yaptılar.

0|1
    0|0
  • tlevizyon

0|1
    0|0
  • Ücretsiz olsa mı? Sanki çok pahalı. Sinemadan ucuz ya alt tarafı 3 ya da 5 lira ödüyorsun. (Büyük şehirlerde 6-10 lira arası). Her türlü tiyatro!

0|1
    0|0
    • Uydurma be. 30 lira ve biletler hemen tükeniyor

• @mycatTEKIR İstanbul'da normal indirimsiz bir bilet 30 lira mı? ben en fazla 15 lira diye duymuştum. 30 lira çok pahalı ya dediğim gibi ben öğrenci olduğum için 3 lira ödüyorum genelde en fazla 5 ya da 10 lira. o yüzden sık sık gidiyorum sinemadan daha ekonomik ve daha zevkli. Ama kötü yanı genelde esas tanınmış tiyatro sanatçıları gelmiyor😢 evet bilet sıkıntısını burda yaşamıyorum ama İstanbul'da hemen tükendiğini biliyorum😕sıkı takip etmek gerekli

• Benim dediklerim de İstanbul şehir tiyatrosu. Online bilet satıyorlar. Hep ünlüler var ama gidemedim ki.

• Bir oyuncu olarak tabiki tiyatro!

0|1
    0|0
  • Tiyatro ama üşeniyorsam tv

0|2
    0|0
  • ücretliyken de tiyatro 🎭

0|1
    0|0
  • Kesinlikle tiyatro derim.

0|1
    0|0
  • Tiyatroyu tercih ederim

0|1
    0|0
  • eve serviside olucakmı:))

0|1
    0|0
  • Tv izlemediğim için bana farketmezdi

0|1
    0|0
  • Tiyatroyu seçerdim.

0|1
    0|0
  • tiyatro

0|1
    0|0
  • Televizyon

0|1
    0|0
  • Tiyatro yu. Zaten tv bizim evde 1 program dışında izlenmiyor ve açılmıyor.

0|1
    0|0
  • giderdim tiyatroya.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 17

• Ne tv ne tiyatro. Youtubeda herşey var :) ödediğim bir internet parası o kadar

0|1
    0|0
  • Tiyatroyu tabki.

0|1
    0|0
  • Tiyatro izlerdim 😊 #TV kullanmıyoruz

0|1
    0|0
  • ilk okuldayken tiyatro klübünde 3-4 yılımı geçirmiştim. okul gecelerinde falan etkinlikler yapardık. Hala aklıma gelince mutlu oluyorum. keşke böyle bir fırsatım olsa yine.

0|1
    0|0
  • Bu ülkede hala tv izleniyor mu? Tabiki tiyatro

0|1
    0|0
  • Tiyatro

0|1
    0|0
  • Tiyatronun yerini hicbiri tutmuyor.

0|1
    0|1
  • ücretli olduğu halde her zaman terchim tiyatro tabii ki

0|1
    0|0
  • ikisini de izlemedim bol bol kitap okuyun

0|1
    0|0
  • O gün kimle gideceğime ve ruh halime bağlı. Ama büyük ihtimalle tiyatro olur. Çünkü TV her zaman olan bir şey. 😁😁

0|1
    0|0
  • Ücretsiz olmasını beklemiyorum, @unnakilla78 gelince onunla birlikte gideceğim

0|1
    0|0
  • Tiyatro tercih ederdim ;)

0|1
    0|0
  • Televizyon bir baska ya

0|1
    0|0
  • Tiyatro galiba

0|1
    0|0
  • Anime <3

0|1
    0|0
  • hayatım tiyatrolar zaten ücretsiz?

0|0
    0|0
  • Ücretli ücretsiz farketmiyor bulunduğum ilde bir yıldır sadecd 4 oyun oynanıyor. Yanı her halükarda tiyatro ama yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...