Damadın kahvesine neden tuz koyarlar?

Kız istemeye gidildiginde damadın kahvesine tuz konulmasının sebebi ne.Kaçgündür aklıma takıldı.Sebebini biliyor musun? :)

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• adet adı altında yapılan saçmalıkların en saçması... aptalca... hiçbir sebebi yok... nikahta ayağa basma adeti neyse o da öyle bişey.

0|0
    0|0
  • Neden olacak, Kızı vermeden bu hareketi yaptıklarından Damat adayının sesini çıkarmadan içeceğini düşündüklerinden. Zaten Kahve servisinden sonra mutfaktan kikir kikir sesler gelir...Bu şimdiki hali..Eskilerde Damat ve gelin görüştürülmediğinden Gelin adayının Damat adayına bir mesajı olarak yapılan bir davranış tarzıydı.

0|0
    0|0
  • damat beyin sabrını ölçmek için sanırım.ben kahvenin hiçbir türevini içmem.napçam o zaman bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • ıbn... olsun dıye :D ne olcak baska

0|1
    0|0
  • erkek sesini çıkarmazsa demekki bu kıza katlanır.

yok elini yüzünü ekşitirse pek bi performans bekleme anlamı çıkarıyor bayan arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • ileride esi yanlislikla yemek tuzlu o soyle bu boyle demesin diye sanirim :) oyle bir seydi. kiz kardesimin esi turk geleneklerini istedi diye boyle bir durum yapmistik, tabi ben tuz yetmez diyip aci biber dahi koydurtmustum killigina :) neyse damat gecti sinavi kac yildir evliler.

0|0
    0|0
  • Pril ve Cif koyanını gördüm ben, tuz nedir ki..

1|0
    0|0
  • Psikopatlarrrrr... Bide buna kıkır kıkır gülerler... :))

0|0
    0|0
  • zor alsın kızı dıye :))

0|0
    0|0
  • tiroidleri bozmaya çalışıyorlar

0|0
    0|0
  • böğğ iğrenç

0|0
    0|0
  • Kızımıza ne kadar dayanabileceğini görmek için.

0|0
    0|0
  • Evde şeker yoktur belki

0|0
    0|0
  • kadınlar sadisttir ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gelin için tuzlu kahveyi bile içebilen bir adamın ileride karısı için katlanamayacağı zorluk yoktur bir nevi elinden zehir olsa içerim.

tabi düşünülmeyen şu vardır intikam soğuk yenen bir yemektir. o tuzlu kahvenin acısı ileri ki yıllarda çıkarılır zaten

0|0
    0|0
  • Damadın sabrını ve zorluklara karşı direncini ölçmekmiş... Bakalım ne kadar sabırlı? Zorluklara göğüs gerebiliyor mu vs diye ölçerlermiş. Bir de kahvesini içen damat için evdeki sorunları dışarıya yansıtmayan yakıştırması yaparlar.

Bence saçma bunlar tabi de güzel bir anı için yapılabilir...

0|1
    0|0
    • içmedimmmmmmmmmmmmmmmmmmm

• :))) nar ekşisi süper olur. ben erkek olsaydım isterdim:))) çok severim...

kıyamamış kardeşim sana :))) nasıl kıysın yaa :)))

• Silente kıyılırmı yaa .. baksana maşallahh kardeşime :))

Ben gazoz gibi içiyorum nar ekşisini :))

• Damat ne tepki verecek görmek için ... Ben nar ekşisi doldurcam fincanına istemeye geldiklerinde :P

0|0
    0|0
  • Oğlanın kızı ne kadar sevdiğini test etmek için

0|0
    0|0
  • benim bu konuda öyle bir planım var ki nihahahahh =)

0|1
    0|0
  • Gebersin diye :D

0|0
    0|0
  • kız babası az da olsa rahatlasın diye. tuzlu kahveyi içen damat adayına hin hin güler kız babaları gördüm yani,:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...