Klarnet çalmak istiyorum. Çok zor mu ?

Baba tarafım roman ama annemle babam ayrı hatta zaten hiç birleşmemişler. Herneyse bunu söylelememin amacı belki yeteneğim vardır daha önce hiç bi müzik aleti denemedim. Sizce başlamalı mıyım yapa bilir miyim

Güncellemeler:
Yiiihuu klarnetimi aldım ve ikinci dersten cıktım cok mutluyum oluyıorr sanırıımmm :)))))))

Öğrenır öğrenmez video atacagım sizeee :))

0|0
14|34

En İyi Erkek Görüşü

• neden yapamayasın çalışırsan elbette yapablirsin...

1|0
    0|0
    • Cesaretın ıcın cok tesekkur ederım :)

• Şımarcam şimdi :))

Erkekler Ne Diyor 33

• link

sen böyle oyna yeter :D

1|1
    0|0
  • link

bence kesinlikle öğrenmelisin en sevdiğim seslerden biri klarnet sesidir

1|0
    0|0
    • Bende bayılıyorum her sesını duydugumda tüylerım dıken dıken oluyo ürperiyorum çalmak çalarken kendımden gecmek ıstıyorum hatta :)

• O mavi ve kırmızı renklı mızıkaları bende biliyorum cocuklugumuz onlarla geçti plastıkdı :D ama bu bildiğin demir mızıka becercem birgün -_-

• Hadı bakalım ıkımız ıcınde hayırlısı o zaman :))

• Üflemeli çalgılar kolay öğrenilir..

1|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • çalarsın yetenekler çalışmayla denemeyle ortaya çıkar.

1|0
    0|0
    • Bencede oyle sadece bırazcık tesvık lazımdı bana oda sağolun sızler yardımcı oldunuz :)

• link hadi gacılar oturmaya mı geldiniz be yaaa göreyim kalçacıkları yandan yandan hadi bakem kızancıklar sizlerde kalkında gacılara eşlik edin be ya.. link

0|0
    0|0
  • Klarnet en zor çalgılardan biridir sesinin ve diaframının güçlü olması lazım ama imkansız değil öğrenip geliştirebilirsen kendini olur . Kimse anasının karnın dan üfleyerek çıkmadı :D

0|0
    0|0
  • Denemeden bilemezsin ama güzel ses çıkarması oldukça zormuş

1|0
    0|0
    • Ondan korkuyorum cunku hevesım cabuk kırılıyo :(

• Bi kaç kez gördüm sadece ve sanırım benı sevıyo ustune buda olursa ne çok sever degıl mı :)

• Yok onunla bir alakası olmaz sevgisini artırmaz veya azaltmaz, niye bir kaç kez gördün ki

• klarnet çalmak istiyorsanız benden size tavsiye 600 650 tl cıvarında jameson sol klarnet bulun alın bundan fazla ısteyen olursa baska yere bakın ustasından ders alın bıde 1 2 yıl calanda klarnet dersı verıyor cunku bu da sızın uyanıklılıgınıza kalmıs artık bence heves etmıssen alıp denemelısın ama mutlaka kurs alman lazım yoksa ılk aldıgında ses bıle cıkaramıyorsun benım oldugu gıbı :) kımsenın hevesını kırmasına ızın verme kulagını kapat ve hayallerını gerceklestır tavsıye m

0|0
    0|0
  • muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mecburdur. sen üfle biz peşindeyiz bea.

0|0
    0|0
  • abe kaynana ne yaptın bana :)

0|0
    0|0
  • saksafon çalmak klarnetten daha kolay önce onla basla derim

0|2
    1|1
  • Bir taraf Romansa bence sen zaten çalıyorsundur da haberin yok:D

1|0
    0|0
  • Hiç birleşmediyseler sen nasıl oldun?Öğrenirsin zorluk sadece gözünde büyüyen birşeydir

0|0
    0|0
  • hüsnü şenlendiriciye mi özeniyon sen bakem zuhaha:D

0|0
    0|0
  • bence duduk ya da balaban çalmalısın

0|0
    0|0
  • nefesin kuvvetliyse çalabilirsin evet (: neden çalamıcaksın ki.

1|0
    0|0
  • üflemesi zaman alır ama çok değil istedikten sonra olur başarılar dilerim :)

0|0
    0|0
  • İyi bir nefes lazım nefes yoksa bosuna deneme çalamazsın.

0|0
    0|0
  • Hemen bir kursa gitmelisin :)

0|0
    0|0
  • Sol ( G ) klarnet mi , yoksa Si Bemol ( Bb ) mi çalmak istiyorsun ?

0|0
    0|0
  • çookkkk zor

0|0
    0|0
  • çalışırsan çalarsın prensessss

0|0
    0|0
  • Saksafon denedinmi?

0|0
    0|2
  • sana yardımcıı olabılır gercekten sol klarnet calıyorum

0|0
    0|0
  • zorrrr :)))

0|0
    0|0
  • çalması cok kolay ama sesı cıkarmayı ogrenmek cok zor

0|0
    0|0
  • bence eline yakışmaz keman yad apiyanı ya da çello falan denesene

0|0
    0|0
  • istiyorsan hiç durma bile

0|0
    0|0
  • Klarnet çalmayı bilmediğim için yardımcı olamadım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 14

• ne anlama getirmek istiyorsun romanlarin daha da bir yetenegi varmis ? hem niye klarnet romanlara mi özgü bisey ... ?

0|0
    1|0
  • çalarım dersen çalarsın

ay,çalabılır mıyım kı acaba,ben yapabılır mıyım kı dersen bir cacık olmaz haberın olsun...

0|0
    0|0
  • Çalarsın tabiki :)

1|0
    0|0
  • bilmemek ayıp değil,öğrenmemek ayıp...çalanlar sütten çıkma akkaşıkmı canım :) çalarsın sen iste yeterki.usta birinden öğren.

0|0
    0|0
  • Yapabilirsin tabikide. İnsan için hiçbirşey zor değildir ;)

0|0
    0|0
  • bende hayranım nolursa olsun bir dene derim

0|0
    0|0
  • yapabilrim dersen yaparsın.. çalanlardan farkı ne .. anne karnında öğrenilmiyor yaa =)

0|0
    0|0
  • Hobi olacaksa neden olmasin

0|0
    0|0
  • Çalarsın ya niye çalamayasın :)

0|0
    0|0
  • Keman çal yav ben geç kaldım:(

0|0
    0|0
  • Bir dene çalmayı

0|0
    0|0
  • klarneti hiç sevmem bence sana keman daha yakışır :)

0|0
    0|0
  • her roman güzel çalar diye bir kural yokta belki yetenek vardır güzel göbekte atıyor musun ? ciddi soruyorm yalnız dalga falan geçmiyorum

1|0
    0|0
    • Haklısın ama o yuzden dememıstım yanı övmek ıcın falan degıldı :) Roman havasnı tabı kı de cok ıyı oynarım :)

• bi ben oynayamıorum yaa :D birde trakyalıyım roman değilimde beceremiyorum :D ondan sordum zaten nası oynuosun diye

• Aslında cok kolay bılıyo musn kendını muzıgın rıtmıne bırakıyosun sadece :))

• hıc bırlesememıslerse sen olmazdın :) calarsın ya..

1|1
    0|0
    • O anlamda degıl yanı babamla buyumedım uvey babamla buyudum :)) Ay cok heveslendım gece gece

Yükleniyor...