Keyifli bir şekilde kitap bitirmenin yolu yok mu?

Kitap okumaktan çok sıkılıyorum nasıl sıkılmadan keyifli bir şekilde kitap bitirebilirim?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kitap okumaktan sıkılınılırmı ya?

0|0
    0|0
    • Çok sıkılıyorum

• Ne tarz okuyorsunuz

• Ne bulursam okurum ama favorim felsefe tarih ve paranormalite.

En İyi Kız Görüşü

• okumayı seveceğin bir kitap bulursan hiç sıkılmazsın

0|0
    0|0
    • Bulamadım yardım pls

• devam et canim ilk bastan belli olmaz her kitapta oyledir asagi yukari bir 30sayfa oku sonra sarar

• Özel mesajla da konuşalım mı burda soru kapanınca?

Erkekler Ne Diyor 6

• Doğru kitabı seçerek. Benim hikayemi oku. Roman gibi değil. Çok daha kısa. İçerik ise tarihi macera ve komedi. Yazarken en güçlü kelimeleri seçtim. Sırf okuyucularım sıkılmasın her satırda bir sonraki satırı merak etsin diye. İstersen ulaşabileceğin kaynak adresi verebilirim kitap kurdu.

0|0
    0|0
  • var ama sana yok

0|0
    0|0
  • Kitap okumak için önce sevmen gerek içinden gelmiyorsa okuyamazsın, mesela bana çok saçma geliyor ama herkesin görüşü ayrı..

0|0
    0|0
  • olmajjjj

0|0
    0|0
  • Okudukça seversin...

0|0
    0|0
  • Yaşayarak okumak lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Okumak çok zevkli aslında. Bir kere tadını aldıktan sonra bırakmak istemezsin. :) Belki kitabı beğenmediğin için sıkılıyorsundur. Gerçekten ilgini çeken bir kitapla başla, nelerden hoşlandığını bulmaya çalış.
    Okurken de konsantre olman hissetmen önemli.

0|0
    0|0
    • Olsa keşke ksde soru soruyorsun cevap veriyorlar iletişim var orda tek taraflı 😂

• O zaman ks yi bırakıp kitabınla ilgilen okumak istediğin zaman. :)

• Kitap seçimin yanlış olmalı. En çok hangi kitap türleri (Roman-Kişisel gelişim-Psikolojik-Polisiye...) ilgini çekiyorsa onlardan okumaya başla. O zaman sıkılmazsın. Ve okuma alışkanlığını geliştirdiğin zaman her türlü kitap cazip gelecektir sana.

0|0
    0|0
  • Önce ne tür kitapların hoşuna gittiğini anla ona göre seç yap kahveni uzat ayaklarını oku.

0|0
    0|0
  • Akıcı kitapla başla

0|0
    0|0
  • okumamayi deneyerek ya da sevdiğin kitap turunu bul

0|0
    0|0
Yükleniyor...