E-kitap öneren var mı? Okuyan var mı?

Bizde bilirdik mağazalardan 20 25 liraya orcinal kitap almayı fakat durumlarda malum . Bu sebepten var mı e-kitap öneren tarz falan farketmez mümkünse çok sayfalı olsun :)))))))))

Okuyan ama öneremeyende buyursun.

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• olgunlara git olgunlara :P

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• gercekten gozlerin cok kızarıyo ve belli bir noktada rahatsız oluyorsun okumaktan zevk aldıgından dolayı devam ediyorsun cunku merak ediyorsun bu yuzden e kitap yerine korsan kitap alman daha mantıklı keske butcen yeterli olsada orjinal alsan ama eger yoksa ucretsiz e kitap yerine gozlerinin yorulmaması ve kagıt konusunun verdigi hazzzı yasamak icin korsan kitap alabilirsin

0|0
    0|0
  • en son okuduğum e kitap "the god father" gayette güzel gitti telefondan okudum... bende bir miktar e kitap var sendede varsa paylaşabiliriz..

0|0
    0|0
  • Kitabın kokusunu alacaksın derler... o yüzden kaçak falan al :)

1|1
    0|0
  • korsana ve e-kitaba karşıyım. kitap dediğini eline alacan buram buram mürekkep kokacak ya da eskiyse tozlu sayfalarının arasında gizemli bir yolculuğa çıkaracak seni

1|0
    0|0
  • link al sana uzun kitap bunu oku daha 3 cilt var.daha önce okumadıysan tabi

0|1
    1|0
  • sahaflar var yeni ikinci elde satar onlar bırakın bu e- kitap olaylarını

0|0
    0|0
    • film değilki illa vizyon yakalayım olsun ben pek çok sahaftan geçen sene basılmış kitaplarıda 80 baskılı kitaplarıda bulabilirsin ee daha ne olsun oldukçada ekonomik

• free e book yazın

0|0
    0|0
  • nerde kaldı emekçiliğin:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• daha çok kitap özetlerini buldum bu şekilde pc ye indirmekte pc açısından bıraz sıkıntı oluyr ama yınede öneren arkadaşlarneden faydalanbilirim :)

1|0
    0|0
  • valla kendime okunacak kitap listesi yaptımda öyle duruyor çok para lazım az ucuza satsanızya siz bu kitapları :D

0|0
    1|0
  • Bende e-book arşivi var. İstediğin kitabın ismini yaz, arşivde varsa gönderirim :)

0|0
    0|0
  • onun yerine korsandan al 5e

0|0
    0|0
  • Kütüphaneye gitt

0|0
    0|0
Yükleniyor...