Turkiyede yerlesmek nasil?

Alo burda Hollandadan Turkiye yerlesen (eski) gurbetciler varmi acaba? eger vasra ne isle mesgulsunuz?

is bulmak kolay oldumu?

hollandada egitim alip turkiyede cok zorlandinizmi?

2014 yilinda tr yerlesmeyi dusunuyorum, tr yerlesen kimseyi tanimadigim icin sormak istedim. bu benim icin buyuk bir adim

bildirirn pls

Güncellemeler:
ekonomi bolumu bitirdim fakat turizm sektorda calismak istiyorum Antalya da

dillere yatkin oldugum icin ve amcam var orda
cok zor ya
ekmek yiyip yatcam tsk yorumlariniz icin

yarin belki gelirim bye
yarin is gorusmem var ins olur ya

yemek yapmaktan bikdim :)
is ve birini buldum...birisi bana guluyor!
vaz gectim coktan...

sokakta protestolar gazbiberi polis asker falan benlik degil

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Antalya da oteller de her daim iş bulursun.Fakat geneli sezonluk olur.Yani yaz dönemi için çalışma imkanı bir hayli fazla olur.Sana bir fikir veriyim link

0|0
    0|0
    • tam istediigm gibi

(yagmur ruzgar kar dan uzak)

7 aylik olsa da iyi yavas sekilde alisabilirim

• aklından bile geçirme:) orda kal mutlu kal...biber gazı ...adaletsiz maaş ve geçim sıkıntısı falan seviyorsan hemen gel

0|0
    0|0
    • tam tersi sevmem!

• İkamet edeceğin şehir yapacağın iş çalışmak istediğin sektör ve oradan getireceğin maddi meblağa önemli yer tutar burada ki yaşam için.

0|0
    0|0
  • almanya hollanda aynıben turizimciyim bu günlerde de ileridede devam eder sanırım eski tadı kalmasada filamisch bilen az ik kan klein bichen tamam nederlandlılarda fakirleştiler biliyon ers keike keike keike nicht kupe hala öyleler ama damardan girersen satarsın nemi gold brillant ohrloje örneğin yani turizmde mutlaka iş bulursun

0|0
    0|0
  • hayat şartlarına alışman biraz zor olabilir Hollanda da bir süre eğitim aldım bende medeniyet yönünden oldukça fark var

0|0
    0|0
    • tahmin edebiliyorum

fakat burda hayat sartlari dahaa cok zor oldugunu dusunuyorum ekonimik kriz varya

• ekonomik yönden değerlendirirsen Türkiye de aklını kullanıp ciddi paralar kazanabilirsin tabi ki de...diğer yönden ben bunalıma girmiştim diyebilirim

• evet dillim de var neden olmasin dusunuyorum

neden bunalmistin?

• Seni tr ye yerleşmeye iten sebeb ne?

0|0
    0|0
    • antalyada turizm sektorda calismak istiyorum

7 ayligina dusunuyorum sonra naparim bilmiyorum

amcam var orda

• Eğitim dalın iyiyse sıkıntı yaşamazsın ama normal işçiysen asgari ücrete hazırlıklı ol

0|0
    0|0
  • Türkiye ve iş ? zıt kelimeleri yan yana kullanmışsın :D çok iyi mühendissen veya doktorsan bulabilirsin onun dışında sürünürsün uzun bir süre. phd falan varsa da bulabilirsin ünilerde.

0|0
    0|0
  • Gelme ablacım gelme, fırsatımız olsa pılımızı pırtımızı toplayıp ülke düzene kadar kaçacağız - eminim benim gibi düşünen vardır -

0|0
    0|0
  • nerde işe başladınız

0|0
    0|0
  • gelme daha iyi

0|0
    0|0
  • aman aman uzak dur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim arkadasim yerlesti,cok pisman..yabanci gozuyle bakilior,turk diye kabul etmekte zorlandilar..ustelik biz burda sen turk ben turk birbirimize baglanir cabuk dostluk kurabilirizya orda herkes turk dostluk kurmakda zorlandi..ha bide akraban varsa orda akrabayiz diye herseyine karisma hakkini buluolar kendilerinde

0|0
    0|0
    • kendimi iyi savunurum

hosuma gitmeyen bisi olursa bildiririm hemen

bir sekilde kendini kabul etirmelisin

kolay bisi degil bence

• ablacim sanirim uyudunuz

iy geceler

Yükleniyor...