Fen edebiyat bölümleri?

arkadaşlar ts-2 puanım 285 sıralamam 163binlerde herhangi bir yerde kıbrısta olur,doğu tarafıda olur. Edebiyat,sanat tarihi,çağdaş türk ve dünya tarihi,tarih vs. bir bölüm gelmesi mümkün mü sizce yerleşebilir miyim bu sene formasyon geldi ya o korkutuyo benim gözümü geçen sene 300bin sıralaması olan bir yeri yazsam yerleşme şansım bu sene olurmu sizce,şimdiden çok teşekkür ederim..

0|0
20

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• çalmadın mı yoksa arkadaşım biliyorduk rakipleriniz güçlü.. bende ts2 den gircm... korkuyorum yapamzsam diye

0|0
    0|0
  • fen ed yazda gör gününü...senelerdir işsizim.bu mesajı yazmıyacaktım iyilik olsun diye yazdım.git 2 senelelik ataması olan bir bölüm yaz iyidir.2 senelik okuyan arkadaşlarım atandı,altına araba çekti,evlendi.ben 30 oldum ne işim ne eşim hiçbirşeyim yok.yol yakınken geri dön demedi deme

0|0
    0|0
    • hım teşekkür ederim mesajınız için.. Neden sert çıkıştınız anlamadım ben formasyon verince direk öğretmen olunuyo sanıyodum kimse bilgilendirmedi beni.. iki senelik puanlarımda o kadar yüksek değilki düz lise çıkışlıyım. ygs-4 287 mesela. Formasyon alsam öğretmen olamaz mıyım? ./

• çok teşekkür edrim hakkına hayırlısı olsun iyi geceler

• sizinde,iyi geceler. :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...