Bu yazıda ne denmeye çalışıldı sizce🤔🤔?

Bu yazıda ne denmeye çalışıldı sizce🤔🤔?
Bu yazıda ne denmeye çalışıldı sizce?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• aklıma iki ihtimal geliyor. Ya bu fotoğraf eksik bir pasaj. Yani yazının geri kalanını okursak belki anlamlanır. Ya da yazar her kimse bir çoklarının yaptığı gibi gtünden kelime uydurmuş baya baya bir şey yazdım sanmış. Bunun örnekleri çoktur. Hatta ben bile benzer şekilde saçmalayabilirim. Bak mesela:
    Neydi beni bu kadar üzen. Ve aynı anda mutluluğun everestine çıkaran. Doyumsuz muydu gönlüm; yoksa oyunsuz mu geçti çocukluğum. Belki bir muamma ya da belki bir teremma olmadı dilemma. Dam üstünde saksağan, gel bize bazı bazı.
    Şimdi ben bu yazıyı şiir diye yazıp Türk dilbilgisi derslerinde uyuyan ve kafası bir şeye basmayan gençliğe okutsam baya bir şey yazdığımı sanıp hayran kalırlar. Ama nereden bakarsan bak bunlar bir anlamı olmayan, devrik bile olmayan cümleler. Hatta cümle bile denemez.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mevzu derin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Anneye olan sevgisi ve özlemini dile getirmiş.

0|0
    0|0
  • ulan bende anlamli bir şey sandim okuyorum. Şaiir burda yokluk çekmiş millet.

0|0
    0|0
  • evimin kadını cocuklarimin anası

0|0
    0|0
  • Bu şair abaza bence

0|0
    0|0
  • Eş seçiminde hayvani yönünün ağır bastığını ifade etmek istemiş.

0|0
    0|0
  • Anne sevgisinden bahsetmiş

0|0
    0|0
  • Benim anladım burda bebekken anneden içilen süt bebekler en cok orayı sever buyudun zamanda ilişki konusundan orayı seversin öylemi acaba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Annesi mi hatırlıyor anlamadım ben :/
    Hatırlattığı şeyde sevgi sanırım :/

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey anlamadım

0|0
    0|0
  • Anlamadm

0|0