Jazz müzik önerileri olanlar?

Genelde her tarz dinlerim ( arabesk hariç 😂 ) ama bu gece jazz müzikler dinlemek istiyorum! " Ben jazz falan bilmem " diyorsaniz, baska tur de olabilir FAKAT kaliteli muzik isterim :) !

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kaliteli istiyorsan, Falling In Reverse - Coming Home, The Beatles - And I Love Her ve My Chemical Romance - The Light Behind Your Eyes dinleyebilirsin. Hepsi harika ve şu an sadece aklıma bunlar geldi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• jazz ile ilgileniyorsan louis armstrong u biliyor olman lazim ki bu adami muhakkak dinlemelisin o zenci girtlagini konusturuyor :)))

2|0
    0|0
    • Evet bilirim :) severek dinlerim ! en sevdigim parçasi " What A Wonderful World"

• iyimis, ben de muzigi baya severim hatta az cok bir erbane calmisligimda vardir. Etnik muzik olarak balkan ve anadolu muzikleri konusunda birseyler paylasabilirdim , neyse konuyu saptirmayalim, kendine coo.. k iyi bak, iyi geceler :)

• Sende :)) . Iyi geceler :)

• jazz dan pek anlamam ama kalite arıyorsan buyur. ludovico einaudi- divenire tavsiye ederim...

1|0
    0|0
    • Ooo sasirdim :) ! Evet bilirim en sevdigim eseri Una Mattina

• Turkiye'de Ludovico Einaudi eserlerini fazla tanimazlar, bu yuzden sasirmistim :) .

• demeki Einaudi eserlerini tanıyan şansli kişilerden biriyim :) buna sevindim.

• ben jazz bilmem :D

1|0
    0|0
  • edith piaf padam padam

1|0
    0|0
  • Bariş manco jazz dostum u biliyorum bitek

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Arabesk fantazi

0|0
    1|0
  • Manhatten Trans world diye bir grup var onlara takıl.

1|0
    0|0
  • BB king

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...