Samsung galaxy s 3 ile ilgili bir sorum var bakarmisiniz? :)

Kardesim telefonu dün aldi ikimizdede eski telefon vardi yani yeni telefonlarin ayarini pek bilmiyoruz. bugün resim cekildik telefonla, ama resimler hafiza karinda degil, telefonda. onlari nasil hafiza kartina atariz bilen varmi? yardimci olana simdiden tskler ve +1 :)

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Hafızada olan yere telefondakileri işaretleyip koyalabilirsin. ben öyle yapıyorum

1|0
    0|0
    • nasil giriyorum o hafiza yerine ayarlara girip öyle mi? ben beceremedim birürlü

• bak şimdi telefonda çekindiğiniz o fotografı açın ama büyük boy değil yeni sürümü güzel kare kare çıkacak bir fotografın üstüne basılı tut parmagını işaretle ve taşıyacagın fotoları işaretle bir resmin üstüne parmagını koy ve hafızalı olan yere sürükle

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben nokia kullanıyorum, ama mantık aynıdır. Galeriye gir, fotoğrafları seç, hafıza kartına taşı...

Ha bir de, güle güle kullan... :)

1|0
    0|0
  • kamerayı aç sol üstte yıldızımsı ayarlar kısmı var, orada menü açılacak en alta indir. alttan 2. sırada kayıt yeri var orayı bellek kartına çevir.

1|0
    0|0
  • bilgisayara atmak için mi hafıza kartına atmak istiyorsunuz ?

1|0
    0|0
    • evet kabloya taktik telefonu ama resimler hafiza kartinda olmadigi icin klasörü bulamadik bilgisayarda

• telefondan galeriye gel, orada fotoğrafa basılı tut sonra seçenekleri aç (telefonun altındaki 3 tuştan en soldaki), sonra 'ayrıntılar'ı aç. hangi klasörde olduğu yazar '/storage/sdcard0/download/img.jpg' gibi bir şekilde.

• oho şimdi çok uzun ya ama kabaca ayarlardan telefon ayarlarına girip kullanılan hafıza türünü telefondan hafıza kartıuna getirmeniz lazım kurcalayın biraz bulursunuz :)

0|0
    0|0
  • o telefon da hafıza kartına gerek yokki. bende de S3 var ama hiç kullanmadım hafıza kartı

0|0
    0|0
  • bilsem söylerdim ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dosyalara gir resimleri taşı karta zamanla alışcan bende 1 ay kadar oldu çözdüm simdi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...