Arkadaşlar kitaplığım dağınık mı gözüküyor?

Arkadaşlar kitaplığım dağınık mı gözüküyor?Çoğu kişi kötü gözüküyor diyor ama ben çok güzel buluyorum.

1|2

En İyi Erkek Görüşü

• güzel olmuş bence hoş duruyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• Vay süper :))

Adresini versene bir ara hırsızlığına geleyim :D

0|0
    0|0
  • o kötü görünüyor diyen arkadaşlar tekrar baksın.. bu yaratıcılık, bu estetik... pes dedim yani. o kadar beğendim ki, abim kitaplık almak istiyordu. aldırmayacağım ve kitaplarını böyle yapmasını tavsiye edeceğim. eğer o yapmazsa ben yaparım kendi kitaplarımı... müthiş...

1|0
    0|0
    • aslnda ilk bende nasıl yaptığımı anlamadım üst üste koya koya oldu :)

• ama çok yaratıcı 😉 yani hem bir kitaplık yok ortada, hem iki tane Tahta ile bir Kraliyet kütüphanesi oluştur 😊 aşkolsun sana 😊

• Hayallerinin kitaplığıdır olabilir mi acaba?

Buyurun efenim, merak eden arkadaşlar; onedio.com/.../kitap-kurtlarinin-gozlerini-yasartacak-cinsten-bombastik-kitapliklar-583502

1|0
    0|0
  • Muhteşem. :)

1|0
    0|0
  • bu kitaplık senın değil

2|1
    0|0
  • Kitaplık değil kale kapısı

1|0
    0|0
  • Kendine sahaf acsan iyi para kazanirsin

0|0
    0|0
  • Mükemmel.
    Suandaa okunduğun kıtao varmıdır varsa adı ne tur vb

1|0
    0|0
  • Mühendislik falan var mı😂

1|0
    0|0
  • seninse tebr.

1|0
    0|0
  • Bence çok güzel duruyor ya dağınık değil onların düzeni o dersin soranlara 🤗

1|0
    0|0
  • dağınıklık göreceli bir kavram bence bana göre çok güzel olmuş bende böyle yapmayı düşündüm şimdi. Bir de ekleyeyim; orta raflarda eni 5 cm sonra 8 cm atıyorum, olunca hoş gözükmeyebilir aynı hizada olursa sanki daha güzel görünebilir. Ama belki konu Konu da ayırmış olabilirsin o yüzden bişey diyemem bir öneri sadece :)

0|0
    0|0
  • bize göre dağınık ama sen neyin nerde olduğunu bildikten sonra sıkıntı yok...

1|0
    0|0
  • Yanda dizili olanlardan aradan nadıl çekiyon kitabı?

1|0
    0|0
  • Gayet guzel farkli olmus

1|0
    0|0
  • Kitaplığın dağınık olması daha güzel durur estetik açıdan hemde okunduğunu gösterir görünüm gayet hoş lakin bana göre tek eksik kütüphanenin kendisini beğenmedim yanları kapalı olsa diyecem gerçi bu seferde bu diziliş olmazdı ama güzel yinede

0|0
    0|0
  • Ev kimin

1|0
    0|0
  • Başka kitap yok mu bu kadarcık mı 😅😀

1|0
    0|0
  • bence çok güzel bir görüntüsü var
    kitaplıgının degiştirme:)

0|0
    0|0