Bir insanda oyunculuk yeteneği olduğu nasıl anlaşılır?

Tüm Ks halkını yorum yapmaya bekliyorum

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Farklı bir yorum yapayım. Astrolojiye göre oyunculuk yeteneği veren burçlar:İkizler, Yengeç, Aslan, Terazi burçlarıdır. Evlerden ise 1,3,4,5 ve 10. evler önemlidir. Gezegenlerden Güneş, Ay, Merkür, Venüs oyunculuk yeteneği verir. Açılardan ise Merkür-Venüs, Güneş-Venüs, Ay-Venüs açıları oyunculuk kabiliyeti verir.

2|0
    0|2
    • Güneş aslan ay terazi birinci evim yani yukselen burcum akrep venüs ve merkür aslan plüto akrep

• Teşekkürler

• Bir şey değil.

Erkekler Ne Diyor 29

• Deneyerek.

1|0
    0|0
  • Olayları iyi kıvırabiliyorsa tamamdır
    Veya iyi yalan söylüyebiliyosa :)

1|0
    0|0
  • Bir duyguyu karşıdakine gerçekmişçesine aktarabiliyorsan oyuncusun. Mimikler ses tonu vücut dili bunları iyi kullan yeter. Ama takma artık bunlara onem vermiyolar. Ne yeteneksizler tv de rol alıyor

2|0
    0|0
  • bir dene yetenegin ortata ozaman cikar

1|0
    0|0
  • jest mimik ses tonu hareketler figurler

1|1
    0|0
  • Olduğu kişiden farklı bir karaktere bürünebilen herkes oyuncu olabilir 😉 ben gülerim mesela 😂

2|0
    0|0
  • Bir taklitci papaganlar vardir uretimi sifir olan bir de koyun surusunden farkli olanlar... papaganlar vucutlarini sergiler satar baskasina ozenir koyunlari kandirir farkli olanlar da kendi olur yeteneklidir basarili vee kendini gelistirir

1|0
    0|0
  • Mimikler , mimikler

1|0
    0|0
  • gerçekçi oynaması gerekiyor hanımefendi

1|0
    0|0
  • Mimiklerinden bakışlarından ve ses tonundan

1|0
    0|0
  • Zamanla Anlaşılır

1|0
    0|0
  • Oynat ugurcummm :)

1|0
    0|0
  • iyi yalan söyeleyebilmesinden

1|0
    0|0
  • Çok pis rol yaparım

1|1
    0|0
  • seni kandırabiliyorsa oyuncudur sen inanıyorsan ona

1|0
    0|0
  • Kendini kanıtladıysa anlaşılmıştır bir de konuşmalarından anlaşılır

1|0
    0|0
  • Gözü kapalı ters eliyle duş alabiliyorsa

1|0
    0|0
  • oynayınca

1|0
    0|0
  • yalan söylemesine bak. hem vücut hem de sözel olarak insanı inandırabiliyorsa ondan iyi oyuncu olur

1|0
    0|0
  • yetenegi varsa anlasilir

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 5

• Bazıları doğuştan oyuncu oluyor 😄

1|1
    0|0
  • Gözlem yeteneği başarılıysa

1|1
    0|0
  • Benim kuzenimde var gibi. Yani ben anladığım kadarıyla açıklayacağım. Kuzenim çok küçük yaşlardan beri kendi kendine skeçler yazar kendi kendine oynardı. Hemen hemen her gün en az yarım saat onun skeçlerini izlerdik. Şimdi de tiyatroyla ilgili bir şeye girdi okulda galiba gösterileri varmış 😂❤🤗🤗

1|1
    0|0
  • Bizim millet toptan dogaclama oynar zaten. O an durum neyse hemen o karaktere girer

1|1
    0|0
  • Türkiyede yetenekli olmana gerek yok, iki bacak, iki meme birde skandal tamam yeteneklisin.

1|1
    0|0
Yükleniyor...