Kapat

Lgbti Temalı Kısa Hikayem Nasıl Olmuş?

Wattpad'de yayınladığım Lgbti temalı kısa hikayem nasıl olmuş? Aslında bunu yazmayı planladığım romanımın taslağı olarak da düşünebilirsiniz. Okumanız iki dakikanızı alır. Görüşlerinizi bekliyorum? Bir Geyin Anıları

Güncellemeler:
...
..

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Samimi yazmak gerekirse :D fikir olarak güzel, ama üslupta biraz sıkıntı var. Şöyle ki, vermek istediğin bir fikir var; "eşcinsellere beslenen önyargı yüzünden bir toplum kendisini büyük sıkıntılar içerisine sokmaya dahi razı gelmekte ve aslında bu hem eşcinsellere hem de toplumun kendisine zarar verip nitelikli kişilerin de harcanmasına neden olmakta." Bu fikir doğru bir fikir. Gel gelelim yazı muhtemelen edebi nitelikten çok bu fikrin aktarılmasına odaklı yazıldığı için hikaye üslubundan çok bir "anı anlatımı" gibi olmuş. Örneğin betimlemelerinin hepsi vermek istediğin fikrin zeminini hazırlamak için karakterinin kişisel özelliklerini tanımlamaya ve onun yaşadığı zorlukları yaşatmaya değil de "bunu bilin bak" der gibi aktarmaya odaklı. Eğer merak ediyorduysan benim fikrim bu

0|0
    0|0
    • Teşekkürler. Yukarıda yazdığım gibi, bu sadece yazmayı planladığım romanın bir taslağı. Tabi ki romanda daha derinlikli bir olay örgüsü ile karakterleri çok boyutlu olarak işleyecegim. Üslubu konusunda daha titiz davranacağım. Şu an sadece vermek istediğim fikri anlatmaya çalıştım, insanların bu konudaki görüşlerini öğrenmeye çalıştım. Tabi bu benim ilk romanım olacağı için yine de eksiklikler olacaktır ama bir yerden başlamak lazım diye düşünüyorum.

• Umrumdışı

0|0
    0|0
Yükleniyor...