Kapat

YURT DIŞINDA KİTAP BASIMI?

İyi günler ben 1 kitap serisi yazmayı düşünüyorum konusu harika mükemmel 1 yıl üzerinde şimdiden çalıştım 2 yıl kadar daha üzerinde çalışıp ingilizce'de öğrenip Amerika'da basımını yapıp Amerika'da yayınlamak istiyorum nedeni türkiye'de kimse kitap okumuyor emegimin karşılıgını almak istiyorum tabi Türkiyede'de sonradan basarım ama ilk Amerikada basılmasını istiyorum bu dedigim mümkünmüdür. bu dediğimin olması için ne yapmam lazım yardımınız için teşekkürler...

0|0
1|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunun için yurt dışında yaşaman gramere yeteri kadar hakim olman gerekiyor

0|0
    0|0
    • Kitabı ben cevirmiçem başkası ceviricek yurt dışında neden yaşamam lazım onu anlamadım cevap verirmisin lütfen

Erkekler Ne Diyor 2

• İnan aynısını ben de düşündüm. Bizim memlekette oku demekle '''Ananı avradını...'' demek arasında fark yok gibi bir şey. Ancak ben de senin gibi yol yordam bilmemekten ve tanıdığım olmamasından muzdaribim. Eğer başarılı olursan beni muhakkak bu siteden bul.

0|0
    0|0
  • Ticari amaçla kitap mı yazılır? Ayrıca yurtdışında yayınevleri kolay kolay kitap basmazlar, hele amerika gibi parayla iş yapılan yerde unut o işleri.

İki senede ingilizce öğrenip kitabını ingilizce yayınlayacağını düşünmek de fazla uçuk bir hayal.

0|0
    0|0
    • Ticaari amaçla yazmıyorum kesınlıkle oldukca edebi zaten ve edebiyatla öne cıkıcak bu eser zaten 1 sene calıstım ingilizce ogrenerek bıse kaybetmem bunuda belirtmek ısterım karamsal degil yapıcı olalım lutfen

• yıneden gercekcı ol gibi şeyler dedigin iin saol o onemlı konu

• Klasik edebiyatı sen gelip şimdi yazamazsın, usura bakma ama edebiyat hakkında pek bir malümatın yok heralde.

Yok öyle birşey, neyse boşver.

Sen yaz gene birşeyler. Kendi kendine okursun.

Yükleniyor...