Kitapçı mı, sahaflar mı?

Kitapların da insanlar gibi ruhu olduğuna inanırım. İçinde kendimizi bulduğumuz kelimeler de karakterler de yeniden yaşarız.
Daha önce o sayfaları başkalarının okuyup ne hissettiğini düşündünüz mü?
O bir kaç cümleye kendi hikayenizi yazdınız mı?
Ya da yanına notlar alıp sizden sonra bunu okuyacak birinin ne hissedebileceğini?
Sahaflar da gezinip karalanmış kitaplar almak mı?
Yoksa kitabın ilk kokusunu almak mı?
Kitapçı mı , sahaflar mı?

1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tabii ki sahaflar. Başkasının anılarını taşıyan kitaplar daha değerli benim için de. Kompozisyon 1. sine öğretmeni imzalamış 1971 yılında bir kitap aldım. O öğrenci olmayı hep istemişimdir, o öğrenci değilim belki; ama kitap bende:)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Malûm devir teknoloji devri, genelde internet üzerinden alıyoruz kitapları artık. Ama sahaflarda gezinirken aldığım o hazzı hiçbir yerde bulamıyorum ben.

1|0
    0|0
    • Birde tabletten falan okuyanlar var. Öyle kitap mı olunur yahu? Hiç bana göre değil ))

• Sayfanın dokusunu hissetmeden, kokusunu içine çekmeden "kitap okudum" diyenleri okumuş saymıyorum ki ben :))

Erkekler Ne Diyor 18

• Yeni kitaplar daha çok ilgimi çekiyor. İlk sahibi benim olacağım çünkü.

1|0
    0|0
  • Kitapların , o hiç dokunulmamış kitapların kokusu gibi var mı?
    Ama kalmadı işte..

Sahafçılar köşeyi dönüyo böylece. okunup karalanmamış kitap zor bu devirde..

1|0
    0|0
  • bence üzerinde not olan kitapları almak hem kitabı okurken farklı bir dünya hem notları okurken ayrı bir evren

2|0
    0|0
  • ikisi de olur kitap güzeldir kitaplar bence evde raflarda durmak için alınmamalı okudukça paylaşılması gerektiğini düşünüyorum

1|0
    0|0
  • eskiden kalan bir işaret, bir hissiyat katıyor cidden. tozlu kitaplar benim de ilgimi çekiyor

1|0
    0|0
  • Sahaflardaki tozlu ama farklı gözler görmüş kitapları tercih ederim.

1|0
    0|0
  • Her ikiside

1|0
    0|0
  • sahaf olsun ;)

1|0
    0|0
  • İlk koku diye bişey yok fabrikasyon eğer takıntılı bir okuyucu değilsen takıntıların yoksa eskiler

1|0
    0|0
  • sahaf

1|0
    0|0
  • başkasının o kitapta bıraktığı izler beni ilgilendirmez, madem bu kadar değerli idi o kitap sahafa dusmezdi.. kendi kitabımı kendime alır okurum..

1|0
    0|0
  • Sahaf kitaplar çok özeldir bakmasını bilene , kokusu dokusu duygulu insanı direk çeker

1|0
    0|0
  • Kitap konusunda hassasım.
    Yıpranmamış tertemiz olmalı

1|0
    0|0
  • o kitabi dolduran duygulardir esas olan ;)

1|0
    0|0
  • ya sen dünde birşey yazmıştın hangi konuydu hatırlamıyorum hoşuma gitmişti. şimdide bu. mersinde olsan valla yarın gel evlenelim dicem :D

0|0
    0|0
  • Beyazıt Da Okunmuş Çok Kitap Var Sahaflar Çarşı Da

0|0
    0|0
  • kitap okumakla aram yok yani o duyguyu hic yasamadim

0|0
    0|0
  • Profildeki kız senmisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sahaflardan alınan kitabın dokusu farklıdır. Yaşanmışlık ve anılarla dolu..

1|0
    0|0
  • Ikiside💜

1|0
    0|0
  • bence sahaftan. dusunsene o kitap senden onceki baska hikayeleri de gormus

1|0
    0|0
  • sahaflarda gezinmis kitaplari tercih ederim o kitaplarda bir cok hikaye yatar.

1|0
    0|0
  • sahaftan alınan kitap bir tonton amcanın çayınıda uzatır sana

1|0
    0|0
  • sahaflar ayrı bir dünya benim için..

0|0
    0|0
Yükleniyor...