Soruya baksanızzzzz :)

arkadşlar İstanbul üniversitesimi yoksa marmaramı daha iyi ortam açısından daha sakin hnagisi? bilgi verirmisiniz

0|0
515

En İyi Erkek Görüşü

• Her ikisinin de şartlarını çok iyi bilen biri olarak , İstanbul üniversitesini öneririm . Şehirin göbeği olduğu için okuliçi gibi okuldışı konularda da sıkıcı olmaz. Marmara geçen dönemlerde biraz karıştı ve olay çıkaranlar hala mezun değil , kasıtlı ders bırakıyorlar çoğunlukta olmak için.

Dünya eğitim sıralamasında da iki üniversitenin adı geçer . Odtü ve İst Ünv. Çünki hangi bölümü seçersen seç ciddi ciddi çalışıp geçmek zorundasın , mecburen öğreniyorsun

Marmara bu konuda gevşedi bay , hocalar özel üniversitelere gitti. Birkaç yıllık hocalarla da uğraşılack gibi değil .Gerisi senin bileceğin iş artık.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• İstanbul Ünide okudum. Edb fakültesinde. Ortam neye göre ortam. Ben genelde kendi çevremle takılıyodum okulda arkadaşlarla pek bir yere gidemiyoduk anlamışsındır. İstanbulda oturduğum için zaten kendi arkadaşlarımla takılıyodum okula da sınav zamanları gider sınavları geçerdim

0|0
    0|0
  • "Ortam dediğin karı kız düşürmek içinse İstanbulu seç ;) "

Yok devenin be Emir :(

Şizofrene bağladım işsiz güçsüz olmak cidden iğrenç bişey ya ..

0|0
    0|0
  • yeterki istanbulda olsun. girmek istersen (özellikle kız olduğun için) giremeyeceğin ortam yapamayacağın yiyemeyeceğin halt yok.

0|0
    0|0
    • zaten iki yıllık istanbulda oturuyorum demek istedğim sakin olması öyle çok kendini beğenmişler var mıdemek istediğmi anladın herhalde

• en isabetli tavsiyeyi ikisinde de okuyan birisi verebilir.

• üniversiteye okumak için gidilir. ortam için değil...

0|0
    0|0
  • kafana göre git

0|0
    0|0
  • kampüs olarak araştırırsan daha mantıklı olur arkadaşım

0|0
    0|0
  • O ünv. gidebiliyorsan iyidir reis :)

0|0
    0|0
  • Marmara daha iyi