Kitaba kahve dökülmesi?

Dışarıda yağmur yağıyor ve sende kitap ve kahveni alıp pencerenin önüne geçiyorsun kitabı ve kahveyi masaya bırakıp perdeyi açıyorsun.
Kitaba kahve dökülmesi?
Sonra sakarlık güçlerin konuşuyor ve elin kahveye çarpıyor kahve dökülüyor :( kitap mahvoluyor için yanıyor ilk 10 saniye öylece baka kalıyorsun kitaba sonra koşuyorsun banyoya saç kurutma makinesini açıyorsun kurutuyorsun ama kurumuyor! Sonra kurumadığı farkedince gidip peteğin üzerine koyuyorsun, kuruyunca sayfaları yamuk yumuk olmuş kitap mahvolmuş oluyor, için yanıyor için! Bu durum acı bir durumdur :( 4 gün önce başıma geldi en sevdiğim kitabımın başına hemde :( tekrar okumak için almıştım kitabı raftan. Ama almaz olaydım kitabı mahvettim. Üzgünüm :(
Bu arada soruyu sorayım sizin hiç kitabınıza kahve döküldü mü? Veya su çay filan.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kitaba mı üzülüyüm kendi sakarligima mı yanayım bilemedim 😂 alt tarafı kitap işte bu kadar duygusal olmasana

1|0
    0|0
    • Valla bilmiyorum ama alt tarafı bir kitap değil arkadasının üstüne sıcak kahve dökülmüş gibi düşün, kitaplar benim dostlarım :D

• hep senin başının altından çıkıyor bunlar 😂

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...