Kapat

Ben bir fotoğrafçıyım, sizce nereleri çekmeliyim?

Arkadaşlar ben bir fotoğrafçıyım ve bayağı bir yer geziyorum. Sizce nerelere gidip resimler çekmeliyim? ciddi diyorum en fazla oy alan yer yolculuk noktam olacak :D

• Latin Amerika olsun (karnavallar falan çoktur) :))
    A seç
  • Kuzey Afrika olsun (isyanlar,insanlar ve ülkelerin durumu iyi olur)
    B seç
  • Orta Doğu olsun (sıcak kanlı insanlar,ilginç hikayeler ve yapılar)
    C seç
  • Yok ben senin seçeneklerini beğenmedim sen beni dinle şuraya git?? :D
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• latin amerikadan başla brezilya (isa heykeli özelliklede akşam üstü ben çektim önerrim.)

2|0
    0|0
    • peki ala. gidersem çekeceğim D:

• :D bence iran da mükemmel. :D

• ya arkdş olarak eklycm senı ama gızlısın, yanlıs anlama ama ıyı fıkırlı ınsanlara ıhtycm foto konusunda.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Latin Amerika .

0|0
    0|0
  • Fotoğrafçı olmuşsun ama hala resim çekmek diyorsun. Bence biraz daha otur oturduğun yerde ben nerede yanlış yapıyorum diye düşün.

3|0
    0|0
    • pardon fotoğraf çekmek :D

• hunharca katıldım.

• ya arkadaşlar yapmayın lütfen, o kadar fazla dille haşır neşirim ki bu kadar hata kadı kızında da olur? :))

• Cafelere gittiğinde kahve fotografların cekebilirsin.

Değişik kahve şekilleri,

Değişik yemek fotografları koyabilirsin...

link

Yolculuk sırasında gördüğün insanların fotograflarını alabilrisin. Dikkat et 2 ayaklı hayvan da çok.

1|0
    0|0
  • Kuzey Afrika ordaki yoksul insanlara faydası olur

0|1
    0|0
    • mantıklı :) resimlerim satılıyor çünkü :d

Kızlar Ne Diyor 8

• b ve c şu sıra epey karışık zaten, fotoğraf diye gidip dönememek var allah korusun. latin amerika iyidir ama ben lemurların patlak gözleri hatırına madagaskar'ı da listeye eklemek istiyorum müsaadenle:)

0|0
    0|0
    • madagaskara daha önce gittim ki zaten :D benim gönlümden orta doğu geçiyor ya hadi hayırlısı :D

• latin amerika olsun renkli renkli çok güzel fotoğraflar çıkar ortaya

0|0
    0|0
    • sonuçlara bakacağız artık :D

• benim tavsiyem Düzce-Güzeldere-7 göller-Akcakoca Ceneviz kalesi-Bolu Abant-Düzce Samandere ben düzceliyim kendi memleketim olduğu için söylemiyorum görçekten müthiç bir manzarası var yaz kış farketmez kartpostallık resimler çekebilirsiniz

0|0
    0|0
  • bana kalsa bütün dünyayı gez en lüks yerlerinden sokak aralarına kadar nerde nasıl bi kare yakalayacağını bilemezsin

1|0
    0|0
  • sıdette ugrayan kadınalr cocuklar meme kanserıyle savas eden kadınları saun cok gundemde:/ hep guzel seylere yonelmeyın hayatın gerceklrı bunlar

0|0
    0|0
  • Seni bilmem ama ben Orta doguda fotograf cekmeyi cok isterdim elimde olsa. Karnavallar guzel... Ama ortadogudaki insanlari o durumlari cekmek bende ayri bi iz birakirdi. Karnaval fotograflarina bakinca hm guzeldi diyip gecior insan..

0|0
    0|0
    • bende orta doğu istiyorum :D

• anadoludaki zenginlikleri çek bence

1|0
    0|0
  • A.karnaval fotolarını seviorum.rengarenk.insanın içi ısınıyor

0|0
    0|0
    • bence de ama kuzey afrika hakkındaki yorum da bayağı sağlam. ne diyorsun bu işe?

• :D dur bakalım :D

• :D hadi bakalım

Yükleniyor...