Ben bir fotoğrafçıyım, sizce nereleri çekmeliyim?

Arkadaşlar ben bir fotoğrafçıyım ve bayağı bir yer geziyorum. Sizce nerelere gidip resimler çekmeliyim? ciddi diyorum en fazla oy alan yer yolculuk noktam olacak :D

• Latin Amerika olsun (karnavallar falan çoktur) :))
    50% (4)20% (1)38% (5)Oy Ver
  • Kuzey Afrika olsun (isyanlar,insanlar ve ülkelerin durumu iyi olur)
    25% (2)0% (0)15% (2)Oy Ver
  • Orta Doğu olsun (sıcak kanlı insanlar,ilginç hikayeler ve yapılar)
    12% (1)40% (2)23% (3)Oy Ver
  • Yok ben senin seçeneklerini beğenmedim sen beni dinle şuraya git?? :D
    13% (1)40% (2)24% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• latin amerikadan başla brezilya (isa heykeli özelliklede akşam üstü ben çektim önerrim.)

2|0
    0|0
    • peki ala. gidersem çekeceğim D:

• :D bence iran da mükemmel. :D

• ya arkdş olarak eklycm senı ama gızlısın, yanlıs anlama ama ıyı fıkırlı ınsanlara ıhtycm foto konusunda.

Erkekler Ne Diyor 4

• Latin Amerika .

0|0
    0|0
  • Fotoğrafçı olmuşsun ama hala resim çekmek diyorsun. Bence biraz daha otur oturduğun yerde ben nerede yanlış yapıyorum diye düşün.

3|0
    0|0
    • pardon fotoğraf çekmek :D

• hunharca katıldım.

• ya arkadaşlar yapmayın lütfen, o kadar fazla dille haşır neşirim ki bu kadar hata kadı kızında da olur? :))

• Cafelere gittiğinde kahve fotografların cekebilirsin.

Değişik kahve şekilleri,

Değişik yemek fotografları koyabilirsin...

link

Yolculuk sırasında gördüğün insanların fotograflarını alabilrisin. Dikkat et 2 ayaklı hayvan da çok.

1|0
    0|0
  • Kuzey Afrika ordaki yoksul insanlara faydası olur

0|1
    0|0
    • mantıklı :) resimlerim satılıyor çünkü :d

Kızlar Ne Diyor 8

• b ve c şu sıra epey karışık zaten, fotoğraf diye gidip dönememek var allah korusun. latin amerika iyidir ama ben lemurların patlak gözleri hatırına madagaskar'ı da listeye eklemek istiyorum müsaadenle:)

0|0
    0|0
    • madagaskara daha önce gittim ki zaten :D benim gönlümden orta doğu geçiyor ya hadi hayırlısı :D

• latin amerika olsun renkli renkli çok güzel fotoğraflar çıkar ortaya

0|0
    0|0
    • sonuçlara bakacağız artık :D

• benim tavsiyem Düzce-Güzeldere-7 göller-Akcakoca Ceneviz kalesi-Bolu Abant-Düzce Samandere ben düzceliyim kendi memleketim olduğu için söylemiyorum görçekten müthiç bir manzarası var yaz kış farketmez kartpostallık resimler çekebilirsiniz

0|0
    0|0
  • bana kalsa bütün dünyayı gez en lüks yerlerinden sokak aralarına kadar nerde nasıl bi kare yakalayacağını bilemezsin

1|0
    0|0
  • sıdette ugrayan kadınalr cocuklar meme kanserıyle savas eden kadınları saun cok gundemde:/ hep guzel seylere yonelmeyın hayatın gerceklrı bunlar

0|0
    0|0
  • Seni bilmem ama ben Orta doguda fotograf cekmeyi cok isterdim elimde olsa. Karnavallar guzel... Ama ortadogudaki insanlari o durumlari cekmek bende ayri bi iz birakirdi. Karnaval fotograflarina bakinca hm guzeldi diyip gecior insan..

0|0
    0|0
    • bende orta doğu istiyorum :D

• anadoludaki zenginlikleri çek bence

1|0
    0|0
  • A.karnaval fotolarını seviorum.rengarenk.insanın içi ısınıyor

0|0
    0|0
    • bence de ama kuzey afrika hakkındaki yorum da bayağı sağlam. ne diyorsun bu işe?

• :D dur bakalım :D

• :D hadi bakalım

Yükleniyor...