Kapat

Okudugunuz kitabı unuttunuz ıkıncı cıldını okuycaksınız bırı tekrar mı okursunuz okumadan mı devam edersınız?

Okudugunuz kitabı unuttunuz ıkıncı cıldını okuycaksınız bırı tekrar mı okursunuz okumadan mı devam edersınız ?

Ilk kıtabı bayıla bayıla okudugumu hatırlasamda tekrar okuyasım yok ıkıncı kıtaptada olayları hatırlayamıyorum. Kıtaptan kopukta kalmak ıstemıyorum napppcammmm >.< Özet gecsın bırı bana yaaa >.< ya da tekrardan bastan sondan bı kac sayfa karıstırsam mı uf

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hatırlamak için bir göz atarım inceyse tekrar okurum kalınsa dediğim gibi göz atarım

0|0
    0|0
    • Netten özetlere falan bakıyorumda hıc yardımcı olmuyorlar ya :D

• Hahahah :D Gece 3 te uyanıp yorganın altında tablette kıtap okudum ben bı kere bırakmamm bırakamam :D sabah sızmıstım tabı o ayrı :D
      tavsıye ıcın sagol oyle yapcam :)

• Anlaştık :)

En İyi Kız Görüşü

• Serileri arka arkaya okumam. Bazen aylar sonra okuduğum oluyor. Çok unutmuşsam internetten bakıyorum ilk kitabın yorumlarına. İlk kitabı Cadı Avcısı mı?

1|0
    0|0
    • Evet bende netten okudum ama yetmedı acıklamaya kıtabın basında kaldım ben nolmustu dıye ılerleyemedım :D

• ah hatırladım sadece bırıncı kıtabını okudum fazla cınsellık barındıran kıtaplar boguyor :D

• Bilmiyorum ki. İlk önce Ayışığı'nı okuyayım

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• İnternetten özetine bakarım..

0|0
    0|0
  • ali baba ve kırk haramilerin 2. cildi var mı?

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben ilk kitabı okuduktan aylar sonra 2. kitabını okudum. Hiçbir şey hatırlamam diye düşünüyordum ama her şeyi çok net hatırladım.

0|0
    0|0
  • İkiyi okuyunca hatırlarım.

0|0
    0|0
  • serili kitapları hepsi çıkınca almayı daha çok tercih ederim lakin yeniden baslamam

0|0
    0|0
    • Çok heves ettıgın kıtap cıkınca beklemeye dayanamıyorsun. Öyle kac kıtap basladım tırnaklarımı yıyorum beklerken q. q

• tırnaklarıni yeme iyy "/
      benimde iki kitap var şimdi hatırladığım kadarıyla

• Şu an sadece bı kıtabı beklemeye aldım oda ılkınden bı kac ay sonra ıkıncısı cıktıgı ıcın :D ucuncusunu hayatta bekleyemem :D sen dusun artık :D

Yükleniyor...