Hangi mağazaya hiç gitmezsiniz?

Hepimizin belli bir ekonomik alım gücü var.Bazı mağazalar diğerlerine göre daha pahalı.Ben mesela Mavi, Colin's, Adl gibi mağazalara girmem hiç.Alamayacağımı biliyorum çünkü :) Koton'a da %70 indirim zamanında girerim.. :) Peki yaz siz?

0|0
24|30

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir ayırımım yok. Ama malum Erkek giyimi ve işim gereği biraz şık olmam gerekiyor. 4-5 Mağaza haricinde alışveriş yapmıyorum. Yani gömleklerimi sadece 2 Markadan alırım, Ayakkabı keza öyle. Takımlarda da 3 Marka haricine çıkmam. Ama spor kıyafette pek marka filan bakmam. Aradığımı buldummu alırım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Marks and Spencer'a gitmedim hiç mesela.. Bir defasından sonra ne alışverişe, ne çay-kahve içmeye..

Kiğılı keza işim olmaz dediğim adreslerden..

Çok mecbur kalmadıkça Migros'a gitmem.. (Eski bir hatıra canlanır gözümde, aralarına karbon kağıdı koyup dövesim gelir personeli :))

Daha çok adres varmış ama yazmayayım.. Baya bir problemli olduğumu düşünmesin herkes :))

2|0
    0|0
  • LCW Defacto vs gibi.

1|0
    0|0
  • Mavi outlet dolaşıyoz anca.. colins kottta çok iyi sayılır.. ltd .. LCW dışında başka bir yere girmem zaten.. kendimizi kandırıyoruz kaliteyi 1 sefer alıp daha uzun giymek mantıklı renkleride atmıyor hem

2|0
    0|0
    • Evet ya, ben daha uygun olduğu için Max, DeFacto, LCW alıyorum ama kaliteli değiller.Dediğin doğru ama şöyle düşün.Ben öğrenciyim.Ailemin verdiği dışında 280 TL burs alıyorum.Gidip Mavi'de 70-80 TL'ye bir şey alsam ayın geri kalanında idare etmem çok zorlaşır.Ancak çalışmaya başladığımda daha kaliteli yerlerden alışveriş yapabilirim..

• Her ay yapmıyorum ama hiç şu 50 TL'yi kenara ayırayım da önümüzdeki ay da 50 TL koyar alışveriş yaparım falan gibi düşüncelerim yoktur :D Anlık, beğenir alırım.Aniden alışverişe gitmek isterim..Zaten marka alıyorum her şeyi ama bazı mağazalara giremiyorum..

• Zaten alış veriş ters zamanlarda yapılırsa karlıdır kışlığı yaz yazlığı kış alıcaksın

• Cobalt lc waikiki collezione

1|0
    0|0
  • dandikliğinden dolayı rodi mood pahalılığından dolayı columbia vs. ve herkes aynısını giydiği için lcw dışında hepsine girerim ama lcw de bazen çok güzel şeyler oluyor ister istemez alıyorum :))

2|0
    0|0
  • eğer sevgilim yanımdaysa maviye hayatta gitmem .. arkadaş bir tshirt 45 lira olur mu .. el insaf.. :D

1|0
    0|0
  • ana üzüldüm ya la :)

0|0
    1|0
  • rodi mood kaliteli ve ucuz mesela. ben genelde onu tercih ediyorum.

2|0
    0|0
  • Colin's in neyi pahalı anlamadım hep kaliteli hem hesaplı.

3|1
    1|0
  • dagiye gitmem panpa çünkü hep sütyen , çorap,bikini,atlet satıyorlar ne işim olur böyle giysilerle :D

1|0
    0|0
  • Mavi, koton, colins, altınyıldız, sabri özel en çok tercih ettiklerim. lc waikiki, defacto da ise işim olmaz.

1|0
    0|0
  • Her mağazaya giderim ama genellikle yards ve defactodan alışveriş yaptığımı bilmem. Zevkime uygun birşey yok orada...

1|0
    0|0
  • huge boss ve tommy hilfiger

1|0
    0|0
  • Levi's yaa. bir kere şöyle levi's dır dockers'tır bir şey alamadım daha.

1|0
    0|0
  • Kiğılıya hiç gitmem mesela, 30 yaş altı için bir şey yok :D

1|0
    0|0
  • Adidastan ayakkabı almam , Levis'tan kot almam , LCWaikikiden pijama dışında bişi almam

1|0
    0|0
  • diesel columbia gibi uçuk mağazalar hariç diğer bütün mağazalara girerim.

1|0
    0|0
  • mango.

1|0
    0|0
  • collezione (gömlek harici) , lc waikiki, de facto'ya uğramam

1|0
    1|0
  • defactoo en rahat oooooooo

0|0
    1|0
  • Bazarda ne alırsan bir milloncudan giyiniyorum <333

0|0
    0|0
  • pazara gitmem sadece

0|0
    1|0
  • Koton iyi de bence fiyatları abartılı... Girerim bakarım arada... Ama marka değeri ürünlerinin kalitesinden yüksek diye düşünüyorummm :))

1|0
    0|0
  • ben tüm mağzalara girerim hepsini deneyip fiyatlarını aklımda tutarım sonunda hangisi fiyatına göre benim işime gelirse onu alırım :)

0|0
    0|0
  • Lwc waikik ve de facto bir kez t shirt aldım herkezde aynısını görünce vaz geçtim

1|0
    0|0
  • Bitpazarından şaşmam :)

0|0
    0|0
  • Sabri özel :)

0|0
    0|0
  • yılda 1-2 kere gittiğim için dediğin yerlere girebilirim. ama kız olsaydım giremezdim tabiki :D

0|0
    0|0
    • :D :D Cidden yılda 1-2 kez mi giriyorsun :D

• henuz yaz alışverişine gitmedim olabilir :D ama koton iyi olmuyor ya erkek için, genelde koton mağazaları %80 falan bayana yönelik. gerçi tekstil sektörünün %99 u öyle :D bizim ekonomiyi kadınlar taşıyor :D benim alışveriş algoritmam şu

1.adım ->eskiden beğendiğin bütün mağazaları gez

2.adım ->yemek molası ver ve gördüğün kıyafetlerin sanal kombinasyonunu yap

3.adım ->sanal kombinasyonda beğendiğin ürünleri al çık ve 6 ay uğrama:D

• İyimiş :))

• Lacoste.

Hic bir kuvvet bana Lacoste markali bir urun aldiramaz.

3|0
    0|0
    • Lacoste'un Allah cezasını versin, heleki ayakkabılarının 3 güne iptaller.

Kızlar Ne Diyor 24

• LCW herkeste aynı kıyafet var üniforma gibi...

3|0
    0|0
    • adamların sloganlarına baksana zaten iyi giyinmek herkesin hakkı diyorlar niye öyle olsun ki iyi giyinmek giyinmesini bilenin hakkıdır :DDD

• Rodymood mudu neydi adını bile yazamyorum. .b

2|0
    0|0
  • begendigim bir kıyafet gördüysem kafamı kaldırıp bu magazanın adı neymiş diye bakmam özellikle fiyatlar ucuksa hemen kacarım uygunsa begendigimi alır cıkarım bazen de hiç magazaya girmeden kücük butiklerden de alısveris yaparım markaya önem vermem kalite bana yakısandır..Bir de derler kalite al yıllarca giy ne lüzumu var bir kıyafeti yıllarca hangimiz giyiyor sıkılmıyor muyuz dolabın köselerinde unutmuyor muyuz bir iki sene giydikten sonra niye paramı sokaga atayım ki..

1|0
    0|0
  • mavi çok pahalı. Koton favorım ancak o da pahalı cok begenırsem alırım ya da senın gıbı ındırım zamanları :)

1|0
    0|0
  • LC Rodi Defacto. Maviye daha hiç girmedim :D

1|0
    0|0
  • adl, colin's, ltb, collezione, de facto

sorun fiyatlarda değil, mağazaları itici bulmamda.

1|0
    0|0
  • U.S. Polo Assn mıdır nedir adını bile unutuyorum :D

Mavi

Artistic

Adidas vb ayakkabı markası mağazaları

1|0
    0|0
  • ayrım yapmam

0|0
    0|0
  • rodi mood beğenmediğim için

1|0
    0|0
  • tekbir giyim :)

1|0
    0|0
  • girerim, Abbercrombie veya Superdry gibi yerlere girmem, bu tur seyler zevke bagli, girersin bir kazak alirsin en fazla ki ben marka hoslantisi duyan bir insan degilim... para yatirmak istemiyorum o kdr

1|0
    0|0
    • Levi's e girmem bak iste bu beni asiyo :) Taksimde bir girmistim ucarak ciktim :)

• Kapıdan bakarım; içerisi boş olan mağazaya girmem.

1|0
    0|0
  • ben her mağazaya girerim ama indirim zamanda en orijinal parça alırım orijinal parça - zamansız parçadır. Hatta her marka sana mesaj gönderir indirim zamanında. Gidersin inceleme yaparsın. Zaten indirim arasında en fazla 3 ay var.

1|0
    0|0
  • Yargıcı..

Girerim ama asla almam :D

1|0
    0|0
  • Zara, hiç mi hiç yakışmıyor bana.

2|0
    0|0
  • Vakkorama ve indirimsiz zamanda beymen

1|0
    0|0
  • defacto ve lc waiki tarzı acayip yerlere asla girmem. zaten belirki 3-4 markam var onlardan şaşmam

1|0
    0|0
  • Beymen lacoste

1|0
    0|0
  • Colin's mavi adl bunlara bende gitmem LC Wakiki for ever :D

1|0
    0|0
  • Lcw ltb oxxo mango gibi yerlerden alisveris yamiyorum begenemedim hic bir zaman tarzlarini

1|0
    0|0
  • Defacto.

1|0
    0|0
  • bence girmelisin işte bu benm için dedin şeyler olabilir:)

0|0
    2|0
  • Bütün mağazalara giderim evire çevire her şeye bakarım çok şükür hiç öyle bir takıntım yok ordan almıycağımı bilsem de girerim bakarım :D

0|0
    0|0
  • hic girmem dedigin magazalarda 39.99 a bile kiyafet var canim benim

0|0
    3|1
Yükleniyor...