Sanatçılarımıza hak ettikleri değeri verebildiğimize inanıyor musunuz ?

Toplum olarak sanatçılarımıza hakkettikleri değeri verebildikmi / verebiliyormuyuz size göre ?

link Böylesi mükemmel insanların hayatımızda ki önemini sorguladıkmı hiç?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Gereğinden fazla verilende olmuştur verilmeyende ama her biride sanatçı olarak nitelendirilmemeli.sanatçı topluma değer vermeli önce siyasete asla karışmamalı karışsa bile fanatik şekilde rengini belli etmemeli her kesimden kendini dinleyen izleyen sevenler olduğunu göz ardı etmemeli.beni şunlar dinlesin şunlar dinlemesede olur diyen sanatçılar gördük duyduk.toplumu hayal kırıklığına uğratmamalı.örneğin bir kemal sunal bir şener şen bir barış manço bir zeki müren gibi olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bizim ülkede en cok sanatçı var dünyanın hiçbir yerinde bu kadar basit bir yere gelemezsin ,içlerinde gerçekten sanatçı olanlar zaten kendilerine o değeri verdiriyorlar.

1|0
    0|0
    • Ünlüyle aynı fotoğraf karesine giren de ünlü oluyor hemen. :)

• Linke bakmadım. Sanatçılara vermemiz gereken değeri sanatıyla değil vücuduyla,kalitesiz eğlence anlayışlarıyla kendilerini sergileyenlere verdiğimiz için sanatçıların anca ölüm yıl dönümlerini hatırlıyoruz. Ölmemişlerse varlıklarından haberimiz bile yok ne yazık ki...

0|0
    0|0
  • Bir sanatçıya hak ettiği değerin nasıl verilmesi gerektiği konusunda senin düşüncelerini öğrenmek isterdim açıkçası.

Soru çok güzel ve değerli. 5 yıldız verdim.

0|0
    0|0
    • Hakkettikleri değerin verildiği veya verilmediği hakkında birçok fikir var. Bu konuda hiçbir fikir diğerinden üstün olamaz bana göre. Gerçek olan tek şey biz bunları düşünüyorken bile hayatını sanata adayan nice değer hakkettiğini yaşayamadan göçüyor ebediyete.

• Ne yapabiliriz onlar için?

• hak etmeyen ukala onu oraya getiren insanlara saygı göstermeyenlere veriliyor. gerçekten iyi olup sanatını yapana değil

0|0
    0|0
  • Sanatçıyım daha bir değer göremedik :)

0|0
    0|0
  • Ölünce değerleri anlaşılıyor maalesef :( ama keşke böyle olmasa

0|0
    0|0
  • Türkler bu konuda kusursuz ...

0|0
    0|0
  • Veremiyoruz bence...

0|0
    0|0
  • Ülkemizde, sanatçıya, aydına verilmesi gereken değer anca öldükten sonra gerçekleşiyor.

1|0
    0|0
  • sanatçılarımızı saçlarımız olarak okudum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ülkemizde sanatçı sayısı o kadar az ki üzerine tartışılması lüzumsuz.

Önce sanatçı yetiştirebilen bir toplum olmak gerekir ki bu olduğunda gereken değerde yanında gelir.

Ben ülkemde hakikatten sanatçı olarak o kadar az kişi görüyorum ki, yok gibi.

0|0
    0|0
  • sanatçılara gerektiği degerin verilmediğini bende düşünüyorum ama sanatçılara televizyonda aksama kadar ramiz dede 78 yaşında 2 kere evlendi 3 evladı var gibi salak salak programlar yapan kalitesiz diziler bu insanlar sanatçı değil sanat bişey icra edip topluma kazandırmaktır bunların hepsi para babası olmus amk hangi sanatçının tiyatro oyuncusunun heykel trasın aşıkların hangisinin altında jeepi villası var . Bi ara ezel diyebi dizi vardı orda ramiz dayı vardı tuncel kurtiz o adam yıllardır tiyatro yapıyo ve ezelde oynadı türk halkı bu adam kim böyle güzel oynuyo filan dedi adam hayatını buna adamış ama sırf tv deg*tsallamıyo diye herkes ondan bihaber bu adam bir programda bu yüzden hüngür hüngür ağlamıştı yıllarıımı verdim yeni fark edildim diyodu

0|0
    0|0
  • Şunu düşün bu ülkede Barış Manço kasetleri yarım milyon satmazken, Japonya'da 1.5 milyon sattı. Ve böyle bir değere sahip çıkmamak için elimizden geleni yapıyoruz. Ve hala bir Barış Manço Müzik Akademisi tarzında bir okul yok veya Cem Karaca ...

0|0
    0|0
  • gayet lüx bir hayat yaşıyolar,çoğuda zengin,yer yer ödüllerini alıyolar toplumda seviliyolarda ama birde bizlere ne verdiklerine bakalım ne dersin ?

1|0
    0|0
  • sanatçılarımızın neredeyse hepsi benim saygımı haaketmiyor. birçoğu din düşmanı, ahlaksız...

1|0
    1|0
  • haketmeyene fazlasıyla değer veriyoruz hakedenede fazlasıyla az değer veriyoruz

1|1
    0|0
  • hak ettilerse veririm.her biri için müze kuramam.içimizde

0|1
    0|0
  • sanatçı dediğimiz şarkıcıya türkücüye gereğinden fazla değer veriliyor sanat sadece bu değil

0|0
    0|0
  • İnanıyorum.

0|0
    0|0
  • hiçbir sanatçımıza sahip çıkmadık.öldüklerinde anladı insanlar değerlerini

0|0
    0|0
  • Bazılarına veremiyoruz tamam da bazılarına da gerektiğinde çok çok fazla değer veriyoruz. (bkz: Serdar Ortac)

0|0
    0|0
  • hangi sanatcılar ? 2000 sonrasımı yoksa öncesimi ? eğer sonrasıysa onlara değer değil yüzlerine bile bakılmıycak karakterde insanlar... ama öncesi bence gerektiğindan daha fazla değeri hak ediyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...