Bu gun hangi kitabı okuyorsunuz?

Bu gun hangi kitabı okuyorsunuz?

Bu gun başladım kıtaba ve BA YIL DIMM! Cay molası verınce bıraktım ks gectım :p Konusu soyle secılmıs bazı kızların buyu gucu oluyor kralıcelerı olunce buyu gucu onlara gecıyor bu sure zarfındada cocukluklarından baslayarak kralıcelık ıcın egıtım goruyorlar. Asıl kızımız kendı kralıcesı ölümünü izlerken buyunun gucunde korkuyor. Ates ı ve buzu dengelı kullanamazsa oda kralıcesı gıbı gucu kontrol edemezse guc onu parcalayarak buyuk acılar ıcınde yanarak donarak vs parcalanarak öldurecek.

Gucu cıkmayınca stres altında cıkar umuduyla kıza ıskence vs yapmaya baslıyorlar. Tek nefeste okutturuyor kendısını

Güncellemeler:
Kıtabı bıtırdım hıc tahmın etmedıgım seyırde ılerledı HARIKAYDII Kesınlıkle okumalısınız <3

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• biraz geriden takip ettiğimi düşünebilirsiniz :) ''Aklından Bir Sayı Tut '' kitabını okuyorum , daha önceki okuduğum kitaplar gibi bunun içinde daha önce neden okumadım ki diyorum :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bırakın bu saçmalıklarıda aşkı büyüyü romanı da hayatın kendisini okuyun george oewall 1984 VE HAYVAN ÇİFTLİĞİ MUTLAKA OKUYUN

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• okuyacak 2 kitabım var ama okuyamıyorum üşeniyorum hatta 3 kitap

0|0
    0|0
  • Okumuyorum

0|0
    0|0
  • bilinmeyen hitler

0|0
    0|0
  • Dostoyevski Yeraltından Notlar..

0|0
    0|0
  • Kitap okumam

#Krogenç

0|0
    0|0
  • Morgan Rica Kahramanlarin görevi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kitap okumuyorum 😂😂

0|0
    0|0
  • okumuyorum.

0|0
    0|0
  • Aleksandr puşkin yüzyılın sarayı

0|0
    0|0
  • Cevher Dudayevin hayatini okuyorum.

0|0
    0|0
  • Kupa Altılısı - L. H. Cosway bugün bitirdim.

0|0
    0|0
  • Belgelerle Lozan

0|0
    0|0
  • Ezilenler

0|0
    0|0
Yükleniyor...