Kitap okumayı sever misiniz?

Kitap okumayı sever misiniz?
Ben bayılırım özellikle dedektiflik polisiye tarzı olan kitapları
Peki sizin sevdiğiniz kitap türü nedir ve en çok beğendiğiniz kitap :D
Bu arada ben en çok Sherlock Holmes'a bayılırım Agasthie christie'nın kitapları veya John Verdon'un kitaplarıda harikada Sherlock Holmes bende yeri başka :D Bu arada filmi ve diziside varmış onuda geçen hafta izlemiştim 9 bölüm/3 sezon olan diziyi ve her bölümü 1.30 saat özel bölümle 10 bölüm ediyor :D 2 günde bitirmiştim ıı bide filminide izlemiştim :D neyse kitaptan filme döndüm biraz o zaman sizde böyle seviğidinz kitapları filan yazın biraz konuşalım :D

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Seri katil psikopatca olanalar özellikle ankarada oturuyorsan erim şişman zürafa tozu

1|0
    0|0
    • Evet seri katilli psikopatca kitaplar harika :D bazen arkadaşlarımdan kötü tepkilerde alsam yinede harika :D

• Rafta tozlanınca?

• rafta tozlanmaz benim kitaplarım zaten çok büyük bir kitaplığım da yok :) ve bir kitabı açıp tekrar tekrar okuyan bir insanım ben

En İyi Kız Görüşü

• Film izlemeyi daha çok tercih ederim.

1|0
    0|0
    • Tabi filmlerde güzel de kitap okumak da güzel şimdi kışın pencerenin kenarına geçip kar taneleri düşerken sıcak çikolata ve battaniye ile bir kitap okumak fena olmaz mı?

• Güzel olur tabi ki, öyle ortam da ben de okurum sanırım.

Erkekler Ne Diyor 5

• agatha christie'yi küçükken çizgi romanları vardı onları okur katil kim bulamaya çalışırdım zevkli olurdu :) okuduğum kitapların haddi hesabı yok diyebilirim. askerde nöbette kitap okuyan birisiydim her fırsatta okurdum 2 kitap bitirebildim sonra karakola gidince okuyamadım askerde. ama askerde okuduğum en güzel kitap dijital kaleydi dan brown.

1|0
    0|0
  • Pedagojiye bayılırım. Adem güneş, doğan cüceloğlu, birsen özkan gibi yazarları okuyorum.

Şu an "Kadınca" adlı kitabı okuyorum. Çok hoş bir kitap. Kadın erkek ilişkisini ve aradaki farklılıkları inceliyor :)

1|0
    0|0
  • Eskiden severdim

1|0
    0|0
  • Okumazssam nasıl nefes alıcam?

1|0
    0|0
  • ATSIZ ın kitaplari ❤

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bayılırımmmmmm 600 sayfalık kitabı iki gecede 3/4 saatlik saat dilimlerinde okuduğumu bilirim d&r da alışverişte kendimden geçerim 💃

1|0
    0|0
    • Kitabın adı neydi türü neydi ıı bilmedim yazarı neydi :D böyle kitap severleri gördükçe direk muhabbet etmek istiyorum çevremde kitap okuyan insan çok az :(

• Onun filmi de vardı galiba yanlış hatırlamıyorsam :)

• Evwt var ama kitabından daha çok zevk aldım

• Çok fazla hem de

1|0
    0|0
  • Severim

1|0
    0|0
  • seviyorum ama pek zaman yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...