Neden ülkemizde yazar ve şairlerin çoğu erkek?

Yanlış bir tespit mi yaptım yoksa?
Kaliteli ve edebi şeyler daha çok erkeklerden çıkmış, sevgili kızlarımız wattpad'de yazıyor.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• iyi yazılar acı ile yazılır. acı olmadan şair olamazsın. bu yüzden genelde kızlar iyi bir yazar ya da şair olamazlar. aşk acısını erkekler daha derin yaşarlar çünkü kızlar gibi dışa vuramazlar içlerinde yaşamak zorunda kalırlar bu da kaleme yansır. kızlar ise daha çok hayallerindeki erkeği ve aşkı yazdıkları için pek okunması keyif verici olmaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet, doğru. Ülkemizde kadınlar birçok konuda özgür hissetmediği için hislerini açıkça paylaşmaktan utanıyor. Ayrıca erkekler kadınlardan ziyade daha derin ve edebi düşünebiliyor ikili ilişkilerde. Kadınlar daha çok hitaplarla ve saçma detaylarla uğraşıyor, hisleri sevgilileri olmasından daha önemli değil genelde. (Bunlar benim düşüncelerim.)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben kadınların her konuda duygusal yaklaştığını düşünüyorum ve bu yüzden de tarafsız bir yazı bile yazmak onlar için zor

1|0
    0|0
  • erkekler daha duygusal asdfhfjtrd

1|0
    0|0
  • Bir de bize duygusuz derler :D

1|0
    0|0
  • Çünkü en çok acıyı onlar çeker ama gel gör ki Yinede aldatan sevmeyen kullanan olarak yine erkekler bilinirler

1|0
    0|0
  • Çünkü türk kızlarının %80 i aşk meşk ile meşgul
    %20 lik kısmı ise zeki olanlardır onlarda ders ile meşguller. 😁

1|0
    0|0
  • ülkemizde doğru bir tespit ama okuduğum yabancı romanların yazarları genelde kadın

1|0
    0|0
  • Erkekler daha iyi seviyosa demek ki

1|0
    0|0
  • erkeklerin kafası güzel ondan :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yanlış tespit bence birçok yazara şaire taş çıkartacak kadın şairler yazarlar var ülkemizde sadece toplum erkek olanı tercih ediyor😒😒😒😞

1|0
    0|0
Yükleniyor...