En iyi kısa filmde ödül alan bu kısa film hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kendi zamanında ödül alan bu film, sanırım insanların ne halde olduğunu gösteriyor. Bir yerde ölen bir çocuk diğer yerde ise bu sahneyi çektiği için onu alkışlayan insanlar. Toplum olarak bir şey yapmak yerine seyredip alkış tutmak sanırım o zulmü yapanlarla aynı değeri taşıyor. Benim tüylerim diken diken oldu siz ne hissettiniz bu video hakkında?

4|1
20|5

En İyi Kız Görüşü

• Zulme sessiz kalan zulmü yapan gibidir diyen Peygamberin ümmetiyiz elhamdülillah, yazıklar olsun diyorum ne diyim ki, dünya serveti verseler o çocuğun canına değişmezdim, gözgöze gelip birşey yapmamak nasıl bir canilik. içim ürperdi. Allah zalimin şerrinden korusun cümle mazlumları amin

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok yazık, insanlık ölmüş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Bizim bu kadından ne farkımız var? "Zulme sessiz kalan, zulmü yapan gibidir" diyen bir Peygamberin (sav) zulme göz yuman, zulme sessiz kalan ümmetiyiz. Hesap günü geldiğinde, bizden de hesap sorulacak "neden din kardeşlerin vahşice katledilirken, sen sessiz kaldın" diye. Evet, elden birşey gelmiyor, zulme engel olamıyoruz ama Hz. Ali'nin dediği gibi; "Bir zulmü engelleyemiyorsanız en azından onu herkese duyurun".

0|0
    0|0
  • Etkileyici bir film olmuş gerçekten Dua edelim ki bir farkımdalık oluştursun bizlerde ve dünyada...
    Benim hatırıma da yıllar önce Afrika'daki açlığı fotoğraflayan National Geographic muhabiri geldi. Benzer bir sahne ve tarih tekerrür ediyor.
    Hali pür melâlimiz :(

0|0
    0|0
  • Bu filmi bir kaç kere izlemiştim. Çok anlamlı gerçekten..

0|0
    0|0
  • Vay be :/

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum bylesine pislik merhametsiz insanlardan istedigi kadar aglasn aynaya her baktgn o iğrenç yuzunu gorecek kuskusuz

0|0
    0|0
  • Tıpkı Afrika'da çektiği akbaba ve çocuk fotoğrafıyla ödül alan fotoğraf sanatçısı gibi..
    Ben Farid Farjad'ın bütün müziklerini çok seviyorum, yüreğime işliyor adeta. Bu da onlardan biri. Video ve müzik birleşince hüzünlenmemek elde değil :/

1|0
    0|0
  • hayat göründüğü kadar kolay değil işte
    burdan ahkam kesmesi kolay yok o böyle yok o şöyle hiçbiryere sığdırılamayan mülteciler falan filan

birinin hayatını kaybedişi diğerinin yüzünde tebessüm oluşturuyorsa ben böyle insanlığın içine tükürürüm arkadaş

0|0
    0|0
  • insanlık yıllar önce ölmüş demek ki yazık

0|0
    0|0
  • Gerçekten çok etkileyiciymiş..

0|0
    0|0
  • Çok kötü oldum o kadının pişmanlığını çocuğun çaresizliğini hissettim sanki

0|0
    0|0
  • İnsanlık ötesi bir şey çok üzüldüm batının merhametinin olmadığının kanıtı..!

0|0
    0|0
  • Dünyanın bir yerinde insanlar acımasızca öldürülürken ve her türlü şiddete maruz kalırken diğer yarısında buna gülüp eğlenen insanları konu almış. Yaşamak herkesin hakkı ama bu hak onlardan alınıyor. Çok üzücü ama üzülmemizin onlara bir faydası yok.

0|0
    0|0
  • Aynen yav😣😣

0|0
    0|0
  • izledim ben bunu, hoş.

0|0
    0|0
  • güzel tabi anlayana

0|0
    0|0
  • Çok duygulandım

0|0
    0|0
  • ağlattı

0|0
    0|0
  • çok kısa

0|0
    0|0
  • Beni gerçekten destekligini airetten çok iyi bir iş çıkarmışımki ödül almisim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• güzelmiş etkili

0|0
    0|0
  • burda bu videoyu ceken sahisin hirslari ve kariyer hevesleri ön planda ve bu da o kamerayi tutan kisiyi o silahi tutan kisiden daha da alcak bir hale getirir

0|0
    0|0
  • İçim gitti bu ne ya

0|0
    0|0
  • Kariyer uğruna bir cana kıymak çok acımasızca.

0|0
    0|0
Yükleniyor...