Ben "Kore'deki Çatı Katımdan Sesleniyorum" kitabının yazarı Didem Duygu Demir, sorularınızı alabilir miyim?

Duygu_dd
Merhaba ,
Ben "Kore'deki Çatı Katımdan Sesleniyorum" kitabının yazarı Didem Duygu Demir, sorularınızı alabilir miyim?
Bu kez sizlere KizlarSoruyor'dan sesleniyorum. İnternetten keşfedilmiş bir yazar olarak, hakkımda merak ettiklerinizi cevaplamak üzere, 5 Ocak Perşembe (yani bugün :) saat 20.00-22.00 arası buluşuyoruz.
Merhaba akşam saat sekizde @duygu_dd ile beraberiz ❤️🎈🎎❤ Görüşmek üzere 💁 Soru sormak için profildeki linke tıklayabilirsiniz.KizlarSoruyor (@kizlarsoruyor) tarafından paylaşılan bir video (5 Oca 2017, 04:08 PST)
Yazarlığa, Kore'ye, anılarıma dair merak ettiğiniz her şey hakkında bolca yazışalım, yarın akşam görüşmek üzere :)
Güncellemeler
+1 yıl
Beni dikkate alıp bu saate buraya gelen, sorular soran, cevapları bekleyen herkese çok teşekkür ediyorum.
Umarım ikinci, üçüncü kitapta da tekrar sizlerle burada buluşurum. İki saat boyunca burada sizinle olmak çok güzeldi. Hepinize keyifli günler diliyorum. Görüşmek üzere, hoşçakalın :)
Ben "Kore'deki Çatı Katımdan Sesleniyorum" kitabının yazarı Didem Duygu Demir, sorularınızı alabilir miyim?