Bi bakabilir misiniz?

Bén 4 yıllık bir bölümde okuyodum şimdi ise bölümümü dgştircem ama eski bölümümü dondurmak istiyorum bu mümkün mü mümkünse ne yapmam lazım

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu bu Üniversiteliler, üniversiteyi kuranlar çok zeki. Sırf bu işler için 'Öğrenci işleri' diye departman var. Vay be.

1|0
    0|0
    • Valla mı bilmiyodum bende ya. onu biliyoruz heralde telefon edicem zaten. sadece sorduk.

Erkekler Ne Diyor 8

• mümkün değil tabiki. sen tek üniv okuyup çift diploma istiyorsun gibi bişi. ancak şu şekilde olur. okulunu dondurursun sınavla sıfırdan baştan yeni bölüme girersin, ortak dersleriniz varsa ve ünide kabul ediyorsa bazı derslerden muaf olursun sadece. onun dışında bölüm deiştirirsen atlama yapmış olursun. en azından ben öyle biliyorum. mesela ben ilk sene farklı şehirde okudum sonra yatay geçiş ile başka şehre geçtim.

0|0
    0|0
    • Ama benim bölümlerim farklı ki. hemşirelik okuyodum onu bırakıp bilgisayar mühendislgi okumak istiyorum. ama hemsirelikte donuk kalsın istiyorum

• öle bir şey olmaz ki çok saçma yani ben edebiyat okuyaym onu dondurayım muhendıslıge geçiym:)böluımunu dondurursn o arada başka bölum okuyamazsın tekrar sınava girersn

0|0
    0|0
  • evet olabilir neden olmasın. sınava girdinizmi ?

0|0
    0|0
    • Evet girdim istedigm bölüme yetiyo puanım başka bir üniversiteye kayıt olucm ama bir sene okudum sonuçta o da dursun istiyorum :)

• sonuçta daha iyi bölüme gidiyorsun ki

• ne okuyorsun neden dondurcan.. ne okumak istiyosun? ona göre yorum yapam

0|0
    0|0
    • Ben hemsirelik okuyodum 1 senem bitti işte şimdi bilgisayar mühendisligi okumak istiyorum ama hemşirelgde dondurmak oyle bir şansım yok mu

• Aynı babam gibi konuştun. sabah akşam bunları dinliyorum zaten bide sen başlama :)

• hayatın gerçekleri bunlar.. ben bu sene mezun oldum üni.den.. ve hayatın gerçeklerini geçen hafta gördüm.. burası türkiye.. sevdiğin mesleği değil karnının doyduğu yaşama şartlarının iyi olduğu mesleği seçecen.. iyi olacak yaşam şartın mutlu olasın huzur bulasın

• aynı anda iki yüksek öğretim prpgramında okuyamazsın.

eski bölümden kayd silerler yeni bölüme kayıt acılır

yeni bölümde ortak dersler varsa muah olursun

0|0
    0|0
  • dondurun beni de dondururlar.

0|0
    0|0
  • gerek var sanırım

0|0
    0|0
  • dondurmak istediğini söyle donar sistemden

0|0
    0|0
    • Üniye gtmeme gerek var mı peki farklı şehrdeler de diplomamda orada onu almam mı lazım

Kızlar Ne Diyor 1

• oluyor tabıkı.. benim kuzen 4 yıllık edebıyaat okuyodu 3 yıl okudu gerı degiştirdi gazetecılık okuyor sımdıde

0|0
    0|0
Yükleniyor...