Taciz edilme endişesi yaşamadan istediğiniz kıyafetleri giyebiliyor musunuz?

Giydiğiniz kıyafetten dolayı kötü gözlerle bakan oldu mu, taciz edildiniz mi? Huzur içinde istediğiniz kıyafeti giyebiliyor musunuz?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• ben kot ve hırka giydiğim halde laf atan oluyo da eşortman giydiğimde bile laf atan oluyoda öyle giyinirsem sence naparlar? sağ çıkabilirmiyim? hiç samıyorum. onu da geçtim sadece abazalardan değil etraftaki insanlarda seni yadırgayarak bakar.mesela arkadaşlarımın çoğu kırmızı ruju falan çok severler ama hepsi süremiyo çünkü millet ne der diyorlar sadece özendikleriyle kalıyor.eğer çok belirgin ru sürersen kırmızı gibi..sana iyi gözle bakmazlar ve açık giyinirsen hele..adın çıkmıştır.he bi de seni bi erkekle görsünler(kankan bile olsa) hemen sevgili sıfatı konulur ve kim bilir napıorlardır denir.başıma geldi.kankamdı ve yakın bile değildik sadece yorulmuştum o da kolumdan çekiyodu beni peltim çıkmıştı çünkü cidden çok yürümüştük ve yaz sıcağıydı sonra bi yakınımız görmüş hemen dedikodusunu etmiş tabi bu benim kulağıma geldi sinir oldum.

0|0
    0|0
    • halbuki bütün bunlar toplumca normal karşılansa kızların içinde kırmızı ruj sürme özenti olarak kalmıycak bi iki defa sürdükden sonra tadını alıp sıkılacagı için bi daha başka renkleri kullanmak üzere fikrini değiştircek.burda devreye baskı giriyor.kız süremediği için bu ruju,sürekli fırsat kolluyor ;) basit mantıklar ama yapılması ve çözülmesi zor şeyler TRde.ama mutluyum,herkezin düşünceleri bzm gibi sdece reel'e taşıyamıyoruz.yakında bi beyin patlaması olacaktr die umut ediyorm.tr değişcektr :)

• umarım iyi anlamda değişir..

Kızlar Ne Diyor 4

• giyemiyorum tabiki..abazalar sağolsun

0|0
    0|0
  • istedigimi rahatca giyebiliyorum bulundugum ortam cok rahat zaten sortlar etekler filan cok normal herkesin hayatinda o nedenle problem yok ;)

0|0
    0|0
  • hayır tabi ki bazı insanlar sağolsun yicekmiş gibi bakınca insan rahatsız oluyor hele ki burası istanbul gibi bir yerse...

0|0
    0|0
    • orda yinede giyebilenler var..burda mini etek giydin mi sanki kızın bacaklarını değilde vajinasını görüyormuşsun gibi bakıyorlar :S

• mini etekle mi yola çıktın?

• evet sadece 1 kere giydim ama bir daha giymedim :S

• Maalesef hayır.Artık ona da bakmıyolar ki ne giyersen giy.Nefel al yeter.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Türkiye gibi bir ortamda ne kadar rahat olabilirler ki. istedikleri kıyafeti giymekte özgür değiller mahalle baskısı, elalem ne der düşünceleri

0|0
    0|0
  • taciz edecek olan kot bile giymissen laf edebiliyor :) tabi tr de kota laf eden olmadi da burada arada karsilasiyorum. ancak ciddi anlamda tr de kadin olanlara sabir diliyorum, kara carsaf giyene bile laf eden tacizciler var yok otesi.

0|0
    0|0
  • Giyemiyorlar. Giyselerde çıkarır yolda görenler

0|0
    0|0
Yükleniyor...