Arkadaşlar stajda ne yaptırıyorlar?

bütün gün telefon bağladım müdüre desemmi ben buraya telefon bağlamayamı geldim lan diye:D cok pis haykırasım var... gerizekalı bankacılar allah sizi bildiği gibi yapsın kazulet suratlılar...

Güncellemeler:
üni stajeriyim arkadaslar. bütün gün bos bos oturdum bos işler müdürü gibi... niye is vermiyolarki.. genelde süründürürler stajyerlerii...:(

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• valla bende staj yaptım ilk staj yaptıgım yerde çay demle tamizlik yap telfona bak oraya git buraya git işimle alakasız şeyler canıma tak etti çıktım artık ikinci gittim yerde rahattım statik proje geliyordu düzenliyordum yanmlış projelerin yanlışlarını eksiklerini düzenliyordum yeni bir eleman aldılar benim pc yi ona verdiler ve ben boş da kaldım ozaman benim halimi görmen lazım dı aynı dediğin gibi boş boş oturuyordum yemek yapan teyzeyle bütün gün muhabbet ediyordm en sonunda patron gelme oğlum dedi git yat evinde yok yazmam seni dedi ozaman rahatladım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bankacılık çok zor

0|0
    0|0
  • panpa bence işe baslar baslamaz milyon dolarlık hesapların yönetimini sana vermezler yaa :D ama baska işlerde versinler söyle o müdüre telefona nenemde bakar de sana hesap boşaltmayı banka hortumlamayı ögretsin kestirmeden işte :D

0|0
    0|0
    • kanka dalga gecme allasen yaw. Bna bı koltuk al szn şirkete gelyorum:D

• gel panpam bizim şirkette koltugun her zmana hazır biliyon önceden bir cv ni gönderirsen iyi olur ama bir sabıka kaydına bakalım dimi :D

• iyi çay söylememişler ona şükret

stajda hemen bütün işleri sana vermezler. oraya çalışmaya değil iş ortamını öğrenmeye gidiyosun. atmosferi iyonosferi stratosferi ya da allah neverdiyse ortamı solumaya ayak uydurmayı öğrenmeye gidiyosun. öyle yani bigünde ceo yapmıyolar maalesef prensesim.

hayırlı olssun buarada :)

0|0
    0|0
  • Salla gitsin bosver

0|0
    0|0
  • insanın anasını aglatıyorlar ıkı uc kurus verıyolar ama senden dunyaları ıstıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Önce böyle şeyler yapcan tani herşey hemen olmuyor

0|0
    0|0
  • Enee bana kredi verirsin la ayrilma sabret

0|0
    0|0
  • lise stajyeriysen fotokopi çek evrak dosyaya tak

:)

0|0
    0|0