Sivas nasıl bir yer? fikriniz var mı

Ben daha önce hiç doguda bulunmadım sizce zorluk çekecegim bir şehir mi? sivas mı elazığ mı karabük mü sizce?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• sivas kışın baya bir soğuk oluyor diyolar ama şehir olarak nasıldır bilmem ama genel olarak çok zorluk çekiceğin yerler değil...

0|0
    0|0
    • Ben eskişehrliyim soguk problem dgl yani :) doguyada hç gtmedim bu yüzden biraz korkuyo gözüm insanı falan nasil?

• sende sağolasın bir bak incele hakkında nere hayırlısı ise ora olur inşallah :)

• İnşallah :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu soylediklerin cok da dogu sayılmaz ama.

hepsi güzeldir illerin. ama büyüdügün sehire en yakını sec

0|0
    0|0
  • 3 şehiride biliyorum..karabük tek caddelik küçük bir şehir havası çok pis oluyor fabrikadan dolayı..elazığlı gakkoşlarda iyidir..ama şehri sevmedim pek..sivas güzel bir il..2 hafta önce durdum orda kaldım..tavsiye ederim bir angaralı olarak yaşanır yani..

0|0
    0|0
    • Ya insanı nasıl peki yani yabncılara davranışları şehir karmamı yerli halk mı çok :) hiç doguya ugramamış biri icin düşün yani.d

• Karadeniz insanından pek hoşlanmıyorum zaten ya. ankaralı yasanır diyosa yaşanır heralde :)

• iyidir iyidir sivas..meydanı falan güzel..ben sevdim..

• Sivas doğu değil aslında iç anadolu, ankaraya benzerde kış aylarında çok soğuktur. Okul için düşünüyorsan elazığ seçme derim.

0|0
    0|0
  • bende bu sene üniversiteye gidicem oraya ayın 5 inde kayıt yaptırcam güzel diyolar artık gidip görcez :)

0|0
    0|0
  • Ben 3y ıldır Elaz. dayım. Merkez 350 bin nüfuslu bir yer. Merkeze doğu diyemezsin. Çok büyük ve güzel. Ama kötü ilçeleri var.

0|0
    0|0
  • sivas doğuda değil bunu söyliyim. ben hiç gitmedim ama güze bir yer diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|0
  • Sivas ? 20 sene önce Müslümanlar orda bu ülkenin aydinlarini öldürmedimi ?

Yani ben katillerin oldugu yerde yasamak istemem.

Bilmiyorum nasil orasi bilmekde istemem.

0|0
    1|1
  • elazığ dogudurda sivası doğudan sayma ya yukarı Kızılırmak :)

0|0
    0|0
  • türkiyenin her yeri güzel

0|0
    0|0
  • Sivas hakkında sorun olursa sorabılirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İçlerinden birini söylemek gerekirse sivas diyorum.

0|0
    0|0
  • Sivas harika bir yerdir ve koftesi sahanedir. Tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Kızları güzel olur derler.

0|0
    0|0
  • Elazığ çok güzel yerdir

Sivas da öyle .

0|0
    0|0
  • karabük ü görmedim ama sivas elezıgdan daha ii kesinlikle

0|0
    0|0