Gözler kalbin aynasımıdır ?

Soru açık ve net. .

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• bir acemide gercekden gözler kalbin aynasidir, ama velakin bir profesyonel is basinda ise o gözleri kendi istedigi gibi hareket etdirebilir. (bilim adamlari kanitlamisdir)

0|1
    0|0
    • hareketin hangi hissi yansıtacağınıda biliyomu bu bilim adamları ? Mesele severek nasıl bakılır ? Serotonin sendromu mu yaşamamız gerek ?

• bu arada eyvallah abicim. Dua et bana :-)

• Duam seninle :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Her zaman değil.Gözler de yalan söyleyebilir,mesela gözlerinin içi gülerek bakabilirsin bir insana ve etkileyebilirsin de.

0|1
    0|0
  • Evet :)

0|1
    0|0
  • öyle evet.

0|1
    0|0
  • cevap da açık ve net.. hayır..

0|1
    0|0
    • gözler hep masumdur zaten.. cinayet işleyen adamın gözlerin içine baktığında bile tertemiz bişe görürsün.. Allahın ne kadar güzel yarattığını görürsün.. asla kalbe eşlik etmez gözler..

• link

burada ki yazıda bir yerde kopyalayamadım telif hakkı :) yalancının mumu benzetmesi.. Bumu yani

• Kimi zaman .

0|1
    0|0
  • evet. Gözler herşeyi ifade ederler. Ne kadar da aktör olmaya çalışırsa, gülümselemeye da çalışsa içindeki modunu görebilirsin. Bu ayna yamuk olmaz

0|1
    0|0
  • bana göre evet

0|1
    0|0
  • evet cunku;yalan nedir bilmez onlar.

0|1
    0|0
  • evet malesef saklamak istesende çıkarlar boncuk boncuk sevmiyorum dersin ama gözlerin öyle söylemiyor derler :/

0|1
    0|0
  • bana göre değildir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...