Mf4te 146bin sıralamayla 136bindeki yere yerleşebilir miyim sizce mümkün mü?

Sizce sıralamam olur mu arkadaşlar? Ne diyorsunuzz bazıları gelmez diyor

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• büyük ihtimal olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sen yap tercihi boşver dene şansını ne olacak. gecen sene ben 50 bindeydim vakıf unıverstesi tam burslu gelmez die tercih yapmadım sonra ek tercihte yaptım bir baktım 120 bındeki adam tam burslu girmiş ben :%50 ye gebe kaldım

0|0
    0|0
  • asla, asla deme link

0|0
    0|0
  • yoo olabilir

0|0
    0|0
  • 146 bin nedir la.ben 14 bininci oldum diye üzülmüştüm

0|0
    1|0
    • Senin önündekilerde senin sıralaman için aynı şeyi söylüyor

• Valla evet zenginliğim beni ilgilendirir de sende insanları küçümsediğin için senden bir halt olmaz emin ol Allah senin gibilerin kalbine göre verir zaten :) ayrıcada malımız mülkümüz kadar gönlümüzde zengindir bir gün aç kalırsan gel ekmeğini veririrm :) senin ergen dediğin dediğin ben emin ol senden daha olgunumdur sen önce adam ol :)

• holeyy seni ayarlıyım evleniriz mirasa konarım :D şimdiden ne güzel anlaşıyoruz baksana :D

• Abi siralamalara bak. 100binler... 20.000'den sonrasini dikkate almiyorum bile ben.

Zaten simdiki cocuklarla konusuyorum, "Hedefin ne neresini istiyorsun? " diyorum. "Neresi tutarsa" diyorlar. Bi' hedefleri yok.

Ne sacma bi' is...

0|1
    1|0
    • Herkes 20bine girerse diğer sıralamadaki insanlar ne olacak 1milyon 800nin kişi giriyor bu sona herkesin 20bine girme şansı yok herhalde boş boş konuşmayın

• Herkes 20bin'e girsin gibi bir sey mi dedim ben? 20bin uzerini dikkate almiyorum dedim.

Okudugunu anlayamiyorsun. Simdi neden 146bin'de kaldigini anladin mi?

• Ahahah öyle öyle :D

• ilk 10000 ile bile yerleşirsin

0|0
    0|0
    • 10000aşağı mı iner geri mi gider işte orası düşündürüyor beni

Kızlar Ne Diyor 3

• o kadar düşer mi bilemiyorum ki :/

0|0
    0|0
  • gelmez cnku nıye oldgnu soleym benim kardesmde mf4 ten 124 bininci 123 bin olan yerı bıle yazmıyor gelmez dıye ona gore yap terchnı acıkta kalma

0|0
    0|0
  • Evet 10 bin fark var zaten tercih yaparken 40bin altındakiyle 40 bin üstündekini yazmakta fayda var. Benim girdigim sene 20 bin kadar oynamıstı. Belli olmuyor arz-talep meselesi. Gelir bence büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ya inşallah gelir 10bin altını da yazın diyorlar bakalım

• Yaz tabi benim girdigim sene 20bin oynadı. Bence sende 40bine kadar yaz. Belli olmaz.

Yükleniyor...